Projekty  >  Připravujeme

Rezidence Pekárenský dvůr

Lokalita
Bratislavská / Cejl, Brno
Typ výstavby
Polyfunkční dům
Stav projektu
Stavební povolení
Připravujeme

Rezidenční komplex s vnitroblokem plným zeleně

V areálu někdejších Dělnických pekáren plánujeme v brněnském kontextu ojedinělý projekt rezidenčního bydlení se soukromou zahradou. Uprostřed historické zástavby v bezprostřední blízkosti centra Brna vznikne moderní rezidenční komplex, který nabídne více než 250 jednotek s širokou škálou promyšlených dispozic od garsonek po luxusní apartmány s jedinečným výhledem na panorama města.

Dvojici nových budov směrem do ulice Bratislavská (kde plánujeme také atraktivní komerční prostory) doplní několik viladomů rozmístěných v soukromém areálu, který rezidentům zajistí klidný a bezpečný prostor pro relaxaci i posezení s přáteli či sousedy. Chceme tak do Brna přinést moderní koncept živých, komunitních vnitrobloků, zelené oázy vsazené do pulzujícího městského prostředí, který je vyhledávaným trendem bydlení ve všech hlavních městech Evropy.

Oživení výstavní prvorepublikové čtvrti

Lokalita brněnských Zábrdovic patřila za první republiky k nejlepším obytným čtvrtím. Díky projektu Pekárenský dvůr je DOMOPLAN v současnosti v této oblasti nejaktivnějším investorem a společně s dalšími developery jí navrací její někdejší věhlas.

Pekárenský dvůr přináší střízlivou, stylově čistou a žádanou moderní architekturu. Nabídne svým obyvatelům maximální možné soukromí a komfort bydlení, který je v centru města naprosto ojedinělý. Samozřejmou součástí projektu jsou vysokokapacitní podzemní garáže a další příslušenství.

Architekti projektu: DIMENSE, Studio Identity Design
Počet jednotek: 257
Parkovací stání: 222
Plocha: 12 941,3 m²
Plánované zahájení: 1Q 2021
Zaujal vás připravovaný projekt?
Zanechte nám svůj kontakt a dostávejte aktuální informace z první ruky.
E-mail*
?