Rezidence Hvězdová

Právě nabízíme

Lokalita:

Hvězdová 5, Brno

V prodeji:

54 plánovaných jednotek

Typ výstavby:

Polyfunkční dům

Stav projektu:

Ve výstavbě

Rezidence Starý pivovar

Připravujeme

Lokalita:

Kollárova, Brno

Dispozice:

2+kk - 3+1 (60-90 m2)

Typ výstavby:

residenční byty

Stav projektu:

Vydáno územní rozhodnutí

Rezidence Pekárenský dvůr

Připravujeme

Lokalita:

Bratislavská / Cejl, Brno

Typ výstavby:

Rezidenční areál

Stav projektu:

Územní rozhodnutí

Horské apartmány Lesní stráně

Připravujeme

Lokalita:

Ramzová – Ostružná (Jeseníky)

Typ výstavby:

Aparthotel

Stav projektu:

Připravujeme projekt

Aktuálně z DOMOPLANu

7. 9. 2020

Průběh výstavby Rezidence Hvězdová můžete nově sledovat online.

Spustili jsme online přenos z výstavby Rezidence Hvězdová v srdci Brna! „Touto novinkou vycházíme vstříc všem, kdo si u DOMOPLANu pořídili nemovitost. Nyní se mohou podívat, jak jejich nový domov postupně roste,“ říká zakladatel DOMOPLANu Tomáš Vavřík.

Proces výstavby můžete v reálném čase sledovat v sekci Průběh stavby kliknutím na ikonku kamery. Postupně se chystáme přenášet aktuální dění i z dalších připravovaných realizací společnosti DOMOPLAN.

4. 9. 2020

Vybrali jsme architekty pro návrh apartmánů Bukovka.

Náš nový projekt aparthotelu v blízkosti stále populárnějšího skiresortu Buková hora v Orlických horách navrhne sdružení architektů z brněnské kanceláře DIMENSE Architects a ateliéru ID z Londýna. Právě ti ve vyzvané soutěži nejlépe zhmotnili naši představu o vzhledu a funkčnosti nového aparhotelu.

Apartmány Bukovka svým návštěvníkům nabídnou prémiové ubytování ve čtyřhvězdičkových apartmánech s hotelovým servisem a bohatou nabídkou wellness služeb.

Vybraným architektům gratulujeme a těšíme se, že společně s nimi vytvoříme unikátní místo, kam se jeho návštěvníci budou rádi vracet.

9. 8. 2020

Podpořte Rezidenci Hvězdová v soutěži Realitní projekt roku 2020.

DOMOPLAN nominoval aktuálně realizovaný projekt brněnské Rezidence Hvězdová do nejúspěšnější developerské soutěže Realitní projekt roku. K úspěchu v kategorii Cena veřejnosti můžete přispět i vy hlasováním na webu soutěže.

Rezidence Hvězdová jedinečně kombinuje všechny ingredience moderního městského bydlení. Dům s geometrickou fasádou a s unikátním lávovým designem omítek nabídne prosvětlené byty, v nichž se stírá hranice mezi apartmánem a okolím. Atraktivitu projektu podtrhuje volba kvalitních materiálů, pestrá nabídka různých typů bytů, inovativní koncept ‚turn key‘ řešení i skutečnost, že dům bude ze tří stran obklopený zelení. Aktuálně byla zahájena realizace stavby, dokončení je plánováno na konec roku 2021.

Podpořit projekt můžete až do 11. 11. 2020. Hlasujte »

Realitní projekt roku je přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, v roce 2020 probíhá již podesáté. Klade si za cíl zviditelnit kvalitní developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.

30. 7. 2020

Rozšiřujeme portfolio úspěšného konceptu aparthotelů do Orlických hor.

Na jaře letošního roku DOMOPLAN úspěšně dokončil akvizici pozemků přímo u sjezdovky Skiresortu Bukovka. V moderním lyžařském areálu Orlických hor projektujeme výstavbu čtyřhvězdičkových horských apartmánů s prémiovým hotelovým servisem a wellness. Jako hlavního architekta projektu jsme vybrali mladé Studio Identity Design z Londýna a těšíme až projekt získá jasnější obrysy a my vám budeme vám moci ukázat víc.

O projektu Aparthotelu bukovka

Jeseníky
Brno