Rezidence Pekárenský dvůr

Právě nabízíme

Lokalita
Bratislavská / Cejl, Brno
Typ výstavby
Polyfunkční areál bytových domů
Stav projektu
Ve výstavbě

Rezidence Hvězdová

Právě nabízíme

Lokalita
Hvězdová 5, Brno
Typ výstavby
Polyfunkční dům
Stav projektu
Ve výstavbě

Rezidence Starý pivovar

Připravujeme

Lokalita
Kollárova, Brno
Typ výstavby
Polyfunkční dům
Stav projektu
Stavební řízení

Horské apartmány Lesní stráně

Připravujeme

Lokalita
Ramzová – Ostružná (Jeseníky)
Typ výstavby
Aparthotel
Stav projektu
Územní řízení
Jeseníky
Brno

Aktuálně z DOMOPLANu

16. 4. 2021

Novou akvizicí v Brandýse nad Labem se rozrůstáme do středních Čech

V uplynulých dnech se nám podařilo dokončit akvizici projektu bytové výstavby na okraji Brandýsa nad Labem. Projekt jsme odkoupili společně s platným územním rozhodnutím a zahajujeme práci na jeho úpravách. 

Pro koncept projektu tentokrát využíváme inspiraci skandinávským životním stylem založeným na harmonii mezi pracovním a rodinným životem, zdravém a aktivním životním stylu a sepětí s přírodou. Součástí rezidence proto bude také školka a řada možností pro aktivní trávení volného času, mimo jiné i dráha pro inline bruslení. O příjemné klima parkově upraveného vnitrobloku se postará nově zbudovaná vodní plocha.

„Naší vizí je vytvořit místo pro šťastný život, styl bydlení v duchu dánského hygge,“ říká o projektu zakladatel DOMOPLANu Tomáš Vavřík. Pro DOMOPLAN samotný představuje akvizice výrazný mezník – společně s ní rozšiřujeme naše aktivity do bezprostředního okolí Prahy.

15. 4. 2021

Spustili jsme online přenos z výstavby Pekárenského dvora

Na pozemku budoucí rezidence Pekárenský dvůr začaly stavební práce. Jejich průběh můžete nově sledovat prostřednictvím živého přenosu online kamery. Odkaz na vysílání najdete na webu projektu v sekci Harmonogram prací.

„Těší nás obrovský zájem, který projekt Pekárenského dvora vyvolal. Ukazuje se, že sektor prémiového bydlení s klubovou nabídkou služeb má do budoucna velký potenciál. Čerství majitelé bytů teď mohou sledovat, jak projekt den za dnem postupuje,“ uvádí zakladatel DOMOPLANu Tomáš Vavřík.

18. 3. 2021

Spustili jsme prodej rezidenčního areálu Pekárenský dvůr

Bydlení v živém vnitrobloku plném zeleně. Kousek od centra Brna. S klubovým charakterem a pestrou nabídkou služeb výhradně pro rezidenty. Pekárenský dvůr není dalším klasický rezidenčním projektem, je to nový životní styl.