Rezidence Hvězdová

Právě nabízíme

Lokalita:

Hvězdová 5, Brno

V prodeji:

54 plánovaných jednotek

Typ výstavby:

Polyfunkční dům

Stav projektu:

Ve výstavbě

Rezidence Starý pivovar

Připravujeme

Lokalita:

Kollárova, Brno

Dispozice:

2+kk - 3+1 (60-90 m2)

Typ výstavby:

residenční byty

Stav projektu:

Vydáno územní rozhodnutí

Rezidence Pekárenský dvůr

Připravujeme

Lokalita:

Bratislavská / Cejl, Brno

Typ výstavby:

Rezidenční areál

Stav projektu:

Územní rozhodnutí

Horské apartmány Lesní stráně

Připravujeme

Lokalita:

Ramzová – Ostružná (Jeseníky)

Typ výstavby:

Aparthotel

Stav projektu:

Připravujeme projekt

29. 6. 2020

Podpořte Rezidenci Hvězdová v soutěži Realitní projekt roku 2020

DOMOPLAN nominoval aktuálně realizovaný projekt brněnské Rezidence Hvězdová do nejúspěšnější developerské soutěže Realitní projekt roku. K úspěchu v kategorii Cena veřejnosti můžete přispět i vy hlasováním na webu soutěže.

Rezidence Hvězdová jedinečně kombinuje všechny ingredience moderního městského bydlení. Dům s geometrickou fasádou a s unikátním lávovým designem omítek nabídne prosvětlené byty, v nichž se stírá hranice mezi apartmánem a okolím. Atraktivitu projektu podtrhuje volba kvalitních materiálů, pestrá nabídka různých typů bytů, inovativní koncept ‚turn key‘ řešení i skutečnost, že dům bude ze tří stran obklopený zelení. Aktuálně byla zahájena realizace stavby, dokončení je plánováno na konec roku 2021.

Podpořit projekt můžete až do 11. 11. 2020. Hlasujte »

Realitní projekt roku je přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, v roce 2020 probíhá již podesáté. Klade si za cíl zviditelnit kvalitní developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.

19. 6. 2020

Rozšiřujeme portfolio úspěšného konceptu aparthotelů do Orlických hor

Na jaře letošního roku DOMOPLAN úspěšně dokončil akvizici pozemků přímo u sjezdovky Skiresortu Bukovka. V moderním lyžařském areálu Orlických hor projektujeme výstavbu čtyřhvězdičkových horských apartmánů s prémiovým hotelovým servisem a wellness. Jako hlavního architekta projektu jsme vybrali mladé Studio Identity Design z Londýna a těšíme až projekt získá jasnější obrysy a my vám budeme vám moci ukázat víc.

O projektu Aparthotelu bukovka

6. 5. 2020

Spouštíme prodej apartmánů Hvězdová v srdci Brna

Rezidenční projekt Hvězdová se nachází v části Brna, která v posledních letech zažívá nebývale dynamický rozvoj. Díky docházkové vzdálenosti městského centra, bohaté kulturní historii oblasti a velkému zájmu investorů se tato lokalita rozvíjí v jednu z nejžádanější městských čtvrtí. „Je to nesmírně zajímavá lokalita s obrovskou budoucností,“ uvedl architekt rezidence Hvězdová Roman Gale v článku pro server idnes představujícím zdejší proměnu na výstavní rezidenční čtvrť.

Nenechte si ujít příležitost zajímavé investice, ať už do vlastního nebo nájemního bydlení. Moderně pojaté byty s různými variantami dispozic od 1+kk až po luxusní penthouse v 8. patře poskytnou maximální komfort bydlení. Díky originálnímu řešení fasády jsou byty navíc nadstandardně prosvětlené.

Využijte možnost odpočtu DPH, službu kompletní správy pronájmu nemovitosti nebo si přijďte prohlédnout váš budoucí domov.

Prvních 10 nových majitelů navíc získá jako bonus 20.000,- na kuchyňskou linku a bezplatnou konzultaci bytového designera z Centra bydlení a designu Kaštanová.

27. 4. 2020

Ředitel společnosti Avant, která spravuje i fond DOMOPLAN, představuje v rozhovoru výhody investic do fondů kvalifikovaných investorů

V dubnovém čísle magazínu Estate vyšel článek o investiční společnosti Avant, která je lídrem trhu investičních fondů kvalifikovaných investorů a správcem fondu DOMOPLAN. „Díky spolupráci s investiční společnosti Avant se podařilo zvýšit objem fondu DOMOPLAN na více než dvojnásobek, a realizovat tak více zajímavých projektů,“ uvádí zakladatel DOMOPLANu Tomáš Vavřík. V rozhovoru pro Estate přibližuje šéf Avantu Pavel Doležal hlavní výhody investování do fondů kvalifikovaných investorů.

Fondy spravované Avantem nejsou zaměřené na exit, ale na rozvoj. Díky svému mechanismu mají vysoký výnos při relativně nízké míře rizika. „U většiny našich fondů mají investoři prioritní podíl na zisku, sekundární podíl na ztrátě a v řadě případů i minimální výnos garantovaný až do výše fondového kapitálu zakladatelů fondu. To výrazně snižuje riziko. Tyto nerovné nebo lépe řečeno zvýhodněné podmínky pro investory jsou definovány ve stanovách investičních fondů přes více druhů investičních akcií,“ vysvětluje Pavel Doležal a dodává:

„Z principu máme ve fondu dvě rozdílné skupiny akcionářů, a to první skupinu, která se podílí aktivně na investicích a fond buď zakládá, nebo se výrazně podílí na jeho vzniku, vloží svá aktiva do fondu, zatímco druhá plně důvěřuje našim znalostem a zkušenostem se správou majetku. Aktivní akcionáři mají zájem o motivaci v případě úspěchu, na kterém se podílí svým vkladem finančním, ale i odborným, zatímco pasivní akcionáři hledají spíše jistotu a menší riziko. Proto vydáváme prioritní investiční akcie, které mají přednostní podíl na zisku fondu, například do 6 % p. a., nicméně jejich výnos je omezen třeba na úrovni 7 % p. a., zatímco výkonnostní investiční akcie mají až sekundární podíl na zisku do 6 % p. a., nicméně veškerý zisk nad 7 % p. a.“

9. 3. 2020

Nová akvizice: Projektujeme Rezidenci Příční v centru Brna

Domoplanu se podařilo získat novou akvizici. Díky ní vznikne v Příční ulici na hranici historického centra Brna a čtvrti Zábrdovice nový unikátní projekt bytového domu.

"Rezidence Příční nabídne komfortní městské bydlení v bytech o dispozicích 1kk až 4kk, podzemní parkování a unikátně řešený prostor střešních zahrad. Aktuálně zahajujeme projekční práce," komentuje akvizici jednatel společnosti DOMOPLAN Tomáš Vavřík.

Příční ulice se nachází v lukrativní lokalitě brněnských Zábrdovic, jen pět minut pěší chůze od sadů Osvobození a Janáčkova divadla a necelých deset minut chůze od náměstí Svobody.

27. 2. 2020

DOMOPLAN partnerem setkání investičních profesionálů

Zástupci investičního fondu DOMOPLAN se 25. února účastnili VIP setkání s investičními profesionály Petrem Fejtkem, Ondřejem Zárubou a Martinem Kovářem, které iniciovala společnost Comsense analytics. Jako partneři akce jsme měli možnost představit portfolio našich investic i chystané projekty.

22. 10. 2019

Představujeme unikátní rezidenční komplex Pekárenský dvůr

Pracujeme na proměně areálu někdejších prvorepublikových pekáren v Brně v jedinečný rezidenční komplex. Po měsících vyjednávání se nám podařilo dokončit akvizice v řádu stovek milion korun a získat projekt na výstavbu více jak 250 ubytovacích a komerčních jednotek, který se nachází přímo v centru Brna.

Rezidence Pekárenský dvůr zahrnuje dvě nové budovy směrem do Bratislavské ulice s komerčními a bytovými prostory a dále několik viladomů v soukromé zahradě uprostřed stávající zástavby. Projekt tak do Brna přináší ve světě stále oblíbenější typ bydlení v živém, komunitním vnitrobloku, který je oázou klidu uprostřed pulzujícího města.

V současné době intenzivně pracujeme na finálních projekčních pracích, které určí definitivní podobu místa. Svým rozsahem nás tento projekt posunul mezi nejaktivnější investory v dynamicky se rozvíjející oblasti brněnských Zábrdovic.

8. 10. 2019

Jsme hrdým partnerem nejvetšího finančního a realitního festivalu FINfest EFPA

DOMOPLAN investiční fond je hrdým partnerem konference FINfest EFPA, která se bude konat 20. listopadu 2019, v prostředí Clarion Congress Hotel Prague. Prestižní událost určená zejména pro finanční profesionály a realitní makléře, nabídne v deseti sálech vystoupení stovky přednášejících profesionálů, odborný program i workshopy.

Zakladatel a výkonný ředitel fondu Tomáš Vavřík vystoupí v 9:30 v sále Nadir. Zveme vás také ke stánku správce fondu, investiční společnosti AVANT, kde se dozvíte více informací o našich projektech a investičních příležitostech a můžete se seznámit se zástupci fondu.

Více informací o programu najdete na oficiálních www.finfest.cz

27. 6. 2019

Představujeme nový projekt Hvězdová

Získali jsme územní rozhodnutí na výstavbu nového bytového domu v dynamicky se rozvíjející části Brna mezi centrem města a populárním parkem Lužánky.

Jsme rádi, že můžeme naše portfolio rozšířit o další projekt, který nabídne moderní byty s různými variantami dispozic a prvotřídním komfortem bydlení. Zpestřením bude řada zajímavých řemeslných prvků a lávová fasáda – stejná, jako ve svém showroomu používají například i luxusní vozy Lamborghini.

Prodej bytů spustíme již brzy, tak se nezapomeňte zaregistrovat a budete dostávat aktuální informace z první ruky.

Jeseníky
Brno