Staňte se našimi partnery.

Zhodnotíme Vaše investice až

7.0 %

Investujte spolu s námi do promyšlených developerských projektů s trvalou hodnotou

Podílejte se na realizaci originálních bytových domů a holiday resortů. Zhodnoťte své finance prostřednictvím prioritních akcií nebo dluhopisů společnosti DOMOPLAN investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. Kapitál využíváme výhradně pro vlastní projekty, za kterými stojíme od začátku až do konce a k jejich realizaci si pečlivě vybíráme partnery, kteří rozvíjejí a zhodnocují naší ideu. Díky atraktivitě projektů pak můžeme našim koinvestorům nabídnout zajímavý výnos.

Proč investovat u nás

  • Maximální zhodnocení díky originalitě realizovaných projektů
  • Investice do reálných aktiv se stabilním růstem hodnoty
  • Konzervativní forma investice klubového charakteru
  • Investujete výhradně do developerské produkce DOMOPLANu
  • Stabilita společnosti s vysokou reputací u klientů, bank a dodavatelů
  • Dohled kontrolních orgánů fondu v průběhu celé realizace
  • Do každého projektu investujete společně se zakladatelem fondu

“Investice do výjimečných nemovitostí zajišťují nejen vysoké zhodnocení při nízké míře rizika, ale i možnost podílet se na vzniku něčeho hodnotného. V projektech klademe důraz na kvalitní architekturu a provedení, aby na naši práci mohly být hrdé i budoucí generace.”

- Tomáš Vavřík, zakladatel fondu

Naše zkušenosti

Kvalitu našich realizací odráží množství odborných ocenění i jejich precizní řemeslné provedení promyšlené do nejmenšího detailu. Stejně precizně přistupujeme i k jejich finančnímu řízení. Dlouholeté zkušenosti s investicemi do developerského sektoru jsou pro naše koinvestory zárukou velice detailní finanční analýzy před akvizicí každého z projektů.

  • 10 let zkušeností na realitním trhu
  • 631 mil. Kč finanční obrat projektů
  • 130 postavených domovů
Realizované projekty
Chcete se stát investorem? Nebo zjistit více podrobností?
Nechte nám na sebe kontakt.
?

Vaše osobní údaje uvedené v tomto formuláři zpracovává DOMOPLAN, a.s., IČO 051 01 077, se sídlem Údolní 11, 602 00 Brno, v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU (GDPR). Údaje uvedené ve formuláři zpracováváme na základě Vašeho zájmu o služby v oblasti prodeje nemovitostí poskytované DOMOPLAN, a.s. a našeho zájmu odpovědět na Vaši poptávku. Vaše osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budeme za tímto účelem zpracovávat po dobu nejvýše 24 měsíců. Přejete-li si, abychom Vaše osobní údaje přestali zpracovávat před uplynutím výše uvedené doby, kontaktujte nás na: info@domoplan.cz

O jaký typ investice máte zájem?