Tvoříme výjimečná místa pro život i relaxaci

Rezidenční domy & Holiday resorty

Místa, kde vám bude dobře

Spojujeme talent, zkušenosti a nápady originálních tvůrců. Pečlivě vybíráme atraktivní lokality a zasazujeme do nich architektonicky zajímavé projekty, kde je snadné cítit se doma.

INSPIRATIVNÍ ARCHITEKTONICKÁ ŘEŠENÍ

Spolupracujeme se zkušenými architekty a designery, kteří stejně jako my prosazují osobitá řešení i prvotřídní materiály. Společně s nimi pak promyšleně kombinujeme ověřené postupy s novými trendy a inovacemi.

Domoplan nemovistosti

STAVBY RESPEKTUJÍCÍ SVÉ OKOLÍ

Každá stavba ovlivňuje charakter místa, kde vznikne. Respektujeme proto lokality, kam vstupujeme a s pomocí moderních technologií usilujeme o maximální ekologickou šetrnost a minimální nároky na provoz a údržbu.

Domoplan nemovistosti

ATRAKTIVNÍ LOKALITY PLNÉ ŽIVOTA

Záleží nám na tom, aby naše projekty vytvářely podmínky pro kvalitní život. Protože dobrý pocit z místa nedělá jen kvalitní architektura, ale i charakter jeho okolí a lidé v sousedství.

Domoplan nemovistosti

Prověřeno úspěšnými projekty

11 let

zkušeností na realitním trhu

867 mil. Kč

finanční objem realizací

177

postavených domovů
Více o DOMOPLANu

Rezidence Na Mariánské cestě

Právě nabízíme

Lokalita
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ výstavby
Resort bytových domů
Stav projektu
Ve výstavbě

Rezidence Pekárenský dvůr

Právě nabízíme

Lokalita
Bratislavská / Cejl, Brno
Typ výstavby
Polyfunkční areál bytových domů
Stav projektu
Ve výstavbě

Rezidence Hvězdová

Realizováno

Lokalita
Hvězdová 5, Brno
Typ výstavby
Polyfunkční dům
Stav projektu
Dokončuje se

Aktuálně z DOMOPLANu

5. 10. 2021

Rezidence Tři dvory v Újezdu u Brna nabídne pestré rodinné bydlení

V perspektivní lokalitě na okraji Újezdu u Brna chystáme stavbu klidné rodinné rezidence Tři dvory. Jejím hlavním charakteristickým rysem bude parkově upravený vnitroblok rozdělený do tří částí, z nichž každá bude mít svou svébytnou tvář. Konceptem komfortního a kvalitního bydlení pro rodiny s dětmi navážeme na naše projekty Na Mariánské cestě a Starý pivovar. Součástí areálu bude například komunitní zahrádka, dětské hřiště nebo společná klubovna.

Předností Újezdu je jeho dobrá dostupnost do Brna, budoucí rezidenti to přitom budou mít jen kousek na procházku mezi vinicemi na Staré hoře. Atraktivitu místa zvyšují i další chystané investice – v těsném sousedství rezidence vznikne v příštích letech nové obchodní centrum, sportovní areál i mateřská škola, jejíž stavbu bude financovat DOMOPLAN. Aktuálně čeká projekt rezidence Tři dvory na územní rozhodnutí.

1. 10. 2021

Rozšiřujeme tým, staňte se COST MANAGEREM DOMOPLANu

Hledáme na pozici „cost managera“ našich projektů VŠ vzdělaného kolegu, nejlépe z Fakulty stavební - obor Management stavebnictví, s dokončeným magisterským studiem. Ideálně min. 5let praxe v oboru ve stavební firmě (není podmínkou). Předmětem činnosti by měla být spolupráce s project managery na optimalizacích projektů jak v předrealizační fázi, tak i v průběhu výstavby, kdy je společně s project managerem nutné ověřovat a kontrolovat průběh a vývoj realizace a činnost realizační firmy.

Jedná se tedy o činnost jak v kanceláři, tak i v terénu v Brně i mimo Brno. Zabýváme se jak výstavbou bytového charakteru, tak residenčních horských apartmánů. Spolupracujeme na všech projektech s významnými architekty a projekčními týmy. Nabízíme tedy zajímavé projekty a setkávání a spolupráci s kreativními lidmi z oboru.

Pokud si myslíme, že jste vhodný kandidát, rádi se s vámi potkáme - zavolejte nám, nebo napište.

Nechcete přijít o novinky z DOMOPLANu? Dostávejte je e-mailem.