Tvoříme výjimečná místa pro život i relaxaci

Rezidenční domy & Holiday resorty

Místa, kde vám bude dobře

Spojujeme talent, zkušenosti a nápady originálních tvůrců. Pečlivě vybíráme atraktivní lokality a zasazujeme do nich architektonicky zajímavé projekty, kde je snadné cítit se doma.

INSPIRATIVNÍ ARCHITEKTONICKÁ ŘEŠENÍ

Spolupracujeme se zkušenými architekty a designery, kteří stejně jako my prosazují osobitá řešení i prvotřídní materiály. Společně s nimi pak promyšleně kombinujeme ověřené postupy s novými trendy a inovacemi.

Domoplan nemovistosti

STAVBY RESPEKTUJÍCÍ SVÉ OKOLÍ

Každá stavba ovlivňuje charakter místa, kde vznikne. Respektujeme proto lokality, kam vstupujeme a s pomocí moderních technologií usilujeme o maximální ekologickou šetrnost a minimální nároky na provoz a údržbu.

Domoplan nemovistosti

ATRAKTIVNÍ LOKALITY PLNÉ ŽIVOTA

Záleží nám na tom, aby naše projekty vytvářely podmínky pro kvalitní život. Protože dobrý pocit z místa nedělá jen kvalitní architektura, ale i charakter jeho okolí a lidé v sousedství.

Domoplan nemovistosti

Prověřeno úspěšnými projekty

11 let

zkušeností na realitním trhu

867 mil. Kč

finanční objem realizací

177

postavených domovů
Více o DOMOPLANu

Rezidence Pekárenský dvůr

Právě nabízíme

Lokalita
Bratislavská / Cejl, Brno
Typ výstavby
Polyfunkční areál bytových domů
Stav projektu
Ve výstavbě

Rezidence Hvězdová

Právě nabízíme

Lokalita
Hvězdová 5, Brno
Typ výstavby
Polyfunkční dům
Stav projektu
Ve výstavbě

Aktuálně z DOMOPLANu

2. 8. 2021

V sousedství Pekárenského dvora připravujeme stylovou rezidenci inspirovanou geometrií kubismu

Úspěšně jsme dokončili akvizici pozemku v Bratislavské ulici v sousedství Pekárenského dvora, kde chystáme výstavbu neotřelého domu pro vyznavače stylového bydlení. Rezidence Bratislavská 78 přinese do brněnských Zábrdovic nekompromisní architekturu kombinující soudobé tvarosloví s geometrickou estetikou kubismu. Výhodou pro její budoucí obyvatele je možnost využívat pestré nabídky služeb Pekárenského dvora, včetně klubového wellness, sauny, masérny nebo coworkingu. Těší nás, že se díky tomuto projektu můžeme dál podílet na formování charakteru perspektivní lokality brněnských Zábrdovic.

Nechcete přijít o novinky z DOMOPLANu? Dostávejte je e-mailem.