Tvoříme výjimečná místa pro život i relaxaci

Rezidenční domy & Holiday resorty

Místa, kde vám bude dobře

Spojujeme talent, zkušenosti a nápady originálních tvůrců. Pečlivě vybíráme atraktivní lokality a zasazujeme do nich architektonicky zajímavé projekty, kde je snadné cítit se doma.

INSPIRATIVNÍ ARCHITEKTONICKÁ ŘEŠENÍ

Spolupracujeme se zkušenými architekty a designery, kteří stejně jako my prosazují osobitá řešení i prvotřídní materiály. Společně s nimi pak promyšleně kombinujeme ověřené postupy s novými trendy a inovacemi.

Domoplan nemovistosti

STAVBY RESPEKTUJÍCÍ SVÉ OKOLÍ

Každá stavba ovlivňuje charakter místa, kde vznikne. Respektujeme proto lokality, kam vstupujeme a s pomocí moderních technologií usilujeme o maximální ekologickou šetrnost a minimální nároky na provoz a údržbu.

Domoplan nemovistosti

ATRAKTIVNÍ LOKALITY PLNÉ ŽIVOTA

Záleží nám na tom, aby naše projekty vytvářely podmínky pro kvalitní život. Protože dobrý pocit z místa nedělá jen kvalitní architektura, ale i charakter jeho okolí a lidé v sousedství.

Domoplan nemovistosti

Prověřeno úspěšnými projekty

11 let

zkušeností na realitním trhu

631 mil. Kč

finanční objem realizací

130

postavených domovů
Více o DOMOPLANu

Rezidence Pekárenský dvůr

Právě nabízíme

Lokalita
Bratislavská / Cejl, Brno
Typ výstavby
Polyfunkční areál bytových domů
Stav projektu
Ve výstavbě

Rezidence Hvězdová

Právě nabízíme

Lokalita
Hvězdová 5, Brno
Typ výstavby
Polyfunkční dům
Stav projektu
Ve výstavbě

Aktuálně z DOMOPLANu

5. 5. 2021

Prohlédněte si budoucí podobu rezidencí Stará a Líšeň

Dva z našich chystaných brněnských rezidencí získávají přesnější obrysy. Na stránkách projektů rezidence Stará a rezidence Nová Líšeň si můžete prohlédnout jejich nové vizualizace.

Komorní rezidence Nová Líšeň, pod jejímž architektonickým návrhem je podepsané studio Knesl + Kynčl architekti nabídne příjemné bydlení na kraji města s dobrým spojením do centra a přírodou na dosah.

Rezidence Stará v brněnských Zábrdovicích navazuje na naši úspěšnou spolupráci s architektem Romanem Galem, který je podepsaný pod návrhem rezidence Hvězdová. Pro dvojici domů ve Staré ulici navrhl jedinečné řešení fasády s velkoobjemovými květníky, díky nimž budou mít budoucí rezidenti i uprostřed městské zástavby příjemný výhled do zeleně.

4. 5. 2021

Nový projekt v Brandýse ponese název Na Mariánské cestě

Vybrali jsme jméno pro náš nejnovější projekt. Rezidence inspirovaná severským životním stylem, která vyroste v atraktivní lokalitě na okraji Brandýsa nad Labem, ponese název Na Mariánské cestě.

Touto volbou vyjadřujeme respekt k lokalitě a historickému významu Brandýsa, respektive sousední Staré Boleslavi. Nová rezidence se nachází téměř na konci proslulé mariánské poutní cesty, která byla v 17. století zbudovaná mezi pražským Karlínem a Starou Boleslaví.

Vedle historie ale název odkazuje i k životní harmonii, rovnováze a klidu. Ty kdysi hledali poutníci při své pěší pouti a stejně tak ji budou moci najít obyvatelé budoucí rezidence, která půjde svým pojetím naproti stále silnější touze po harmonii osobního a pracovního života a po harmonii člověka s jeho životním prostorem.

16. 4. 2021

Novou akvizicí v Brandýse nad Labem se rozrůstáme do středních Čech

V uplynulých dnech se nám podařilo dokončit akvizici projektu bytové výstavby na okraji Brandýsa nad Labem. Projekt jsme odkoupili společně s platným územním rozhodnutím a zahajujeme práci na jeho úpravách. 

Pro koncept projektu tentokrát využíváme inspiraci skandinávským životním stylem založeným na harmonii mezi pracovním a rodinným životem, zdravém a aktivním životním stylu a sepětí s přírodou. Součástí rezidence proto bude také školka a řada možností pro aktivní trávení volného času, mimo jiné i dráha pro inline bruslení. O příjemné klima parkově upraveného vnitrobloku se postará nově zbudovaná vodní plocha.

„Naší vizí je vytvořit místo pro šťastný život, styl bydlení v duchu dánského hygge,“ říká o projektu zakladatel DOMOPLANu Tomáš Vavřík. Pro DOMOPLAN samotný představuje akvizice výrazný mezník – společně s ní rozšiřujeme naše aktivity do bezprostředního okolí Prahy.

15. 4. 2021

Spustili jsme online přenos z výstavby Pekárenského dvora

Na pozemku budoucí rezidence Pekárenský dvůr začaly stavební práce. Jejich průběh můžete nově sledovat prostřednictvím živého přenosu online kamery. Odkaz na vysílání najdete na webu projektu v sekci Harmonogram prací.

„Těší nás obrovský zájem, který projekt Pekárenského dvora vyvolal. Ukazuje se, že sektor prémiového bydlení s klubovou nabídkou služeb má do budoucna velký potenciál. Čerství majitelé bytů teď mohou sledovat, jak projekt den za dnem postupuje,“ uvádí zakladatel DOMOPLANu Tomáš Vavřík.