DOMOPLAN

Vytříbený styl Nadčasová architektura Stabilní partner Vytříbený styl Nadčasová architektura Stabilní partner
pro váš nový domov

Místa, kde vám bude dobře

Pro naše bytové domy, rezidence a holiday resorty pečlivě vybíráme atraktivní lokality, jejichž jedinečnost citlivě dotváříme kvalitní a nadčasovou architekturou.

Architektura s přidanou hodnotou

Spolupracujeme se zkušenými architekty a designery, kteří stejně jako my prosazují osobitá řešení i prvotřídní materiály. Chceme, aby naše projekty docenily i budoucí generace.

Domoplan nemovistosti

Ekologická šetrnost a udržitelnost

S pomocí moderních technologií zajišťujeme, aby naše projekty dosahovaly maximálních ekologických standardů a byly z dlouhodobého hlediska co nejméně náročné na provoz a údržbu.

Domoplan nemovistosti

Kvalita spolupráce a osobní přístup

Se všemi našimi klienty a partnery udržujeme osobní vztahy. Férové a otevřené jednání považujeme za nezbytný základ pro úspěšnou dlouhodobou spolupráci.

Domoplan nemovistosti

Prověřeno úspěšnými projekty

2010
Vzniká DOMOPLAN
více o projektu Domoplan nemovistosti
2011
Domoplan nemovistosti Vila Božetěchova více o projektu Domoplan nemovistosti
2014
Domoplan nemovistosti Rezidence Kopečná více o projektu Domoplan nemovistosti
2015
Domoplan nemovistosti Bytový dům Kadetka více o projektu Domoplan nemovistosti
2018
Vstupujeme do sektoru holiday resortů
Po úspěšném developingu bytových domů jsme vstoupili jsme do segmentu holiday resortů a rozšířili tak naši nabídku novým směrem.
2019
Domoplan nemovistosti Apartmány Filipovice více o projektu Domoplan nemovistosti
Právě stavíme
Domoplan nemovistosti Rezidence Hvězdová více o projektu Domoplan nemovistosti
Právě stavíme

Rezidence Hvězdová

Právě nabízíme

Aktuálně z DOMOPLANu

7. 9. 2020

Průběh výstavby Rezidence Hvězdová můžete nově sledovat online.

Spustili jsme online přenos z výstavby Rezidence Hvězdová v srdci Brna! „Touto novinkou vycházíme vstříc všem, kdo si u DOMOPLANu pořídili nemovitost. Nyní se mohou podívat, jak jejich nový domov postupně roste,“ říká zakladatel DOMOPLANu Tomáš Vavřík.

Proces výstavby můžete v reálném čase sledovat v sekci Průběh stavby kliknutím na ikonku kamery. Postupně se chystáme přenášet aktuální dění i z dalších připravovaných realizací společnosti DOMOPLAN.

4. 9. 2020

Vybrali jsme architekty pro návrh apartmánů Bukovka.

Náš nový projekt aparthotelu v blízkosti stále populárnějšího skiresortu Buková hora v Orlických horách navrhne sdružení architektů z brněnské kanceláře DIMENSE Architects a ateliéru ID z Londýna. Právě ti ve vyzvané soutěži nejlépe zhmotnili naši představu o vzhledu a funkčnosti nového aparhotelu.

Apartmány Bukovka svým návštěvníkům nabídnou prémiové ubytování ve čtyřhvězdičkových apartmánech s hotelovým servisem a bohatou nabídkou wellness služeb.

Vybraným architektům gratulujeme a těšíme se, že společně s nimi vytvoříme unikátní místo, kam se jeho návštěvníci budou rádi vracet.

9. 8. 2020

Podpořte Rezidenci Hvězdová v soutěži Realitní projekt roku 2020.

DOMOPLAN nominoval aktuálně realizovaný projekt brněnské Rezidence Hvězdová do nejúspěšnější developerské soutěže Realitní projekt roku. K úspěchu v kategorii Cena veřejnosti můžete přispět i vy hlasováním na webu soutěže.

Rezidence Hvězdová jedinečně kombinuje všechny ingredience moderního městského bydlení. Dům s geometrickou fasádou a s unikátním lávovým designem omítek nabídne prosvětlené byty, v nichž se stírá hranice mezi apartmánem a okolím. Atraktivitu projektu podtrhuje volba kvalitních materiálů, pestrá nabídka různých typů bytů, inovativní koncept ‚turn key‘ řešení i skutečnost, že dům bude ze tří stran obklopený zelení. Aktuálně byla zahájena realizace stavby, dokončení je plánováno na konec roku 2021.

Podpořit projekt můžete až do 11. 11. 2020. Hlasujte »

Realitní projekt roku je přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, v roce 2020 probíhá již podesáté. Klade si za cíl zviditelnit kvalitní developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.

30. 7. 2020

Rozšiřujeme portfolio úspěšného konceptu aparthotelů do Orlických hor.

Na jaře letošního roku DOMOPLAN úspěšně dokončil akvizici pozemků přímo u sjezdovky Skiresortu Bukovka. V moderním lyžařském areálu Orlických hor projektujeme výstavbu čtyřhvězdičkových horských apartmánů s prémiovým hotelovým servisem a wellness. Jako hlavního architekta projektu jsme vybrali mladé Studio Identity Design z Londýna a těšíme až projekt získá jasnější obrysy a my vám budeme vám moci ukázat víc.

O projektu Aparthotelu bukovka