Bytový dům Domino

Dokonalé spojení originality s elegancí

2017

dokončení stavby

24

bytů

31

parkovacích stání

89 mil. Kč

finanční obrat projektu

Neotřelé architektonické řešení

Nezaměnitelný dům pro milovníky kvalitní architektury

Výsledkem naší další spolupráce s renomovanou architektonickou kanceláří Atelier RAW je bytový dům s originálně řešenými prosklenými balkony a ustupující fasádou ve Francouzské ulici v Brně- Zábrdovicích. Architektonické pojetí kombinuje tradiční motivy nejkvalitnější bytové výstavby 30. let 20. století se současnými trendy a důrazem na kvalitu použitých materiálů.

„Detaily a použité materiály nejsou v současné bytové produkci obvyklé a posouvají zrealizovaný dům mezi špičku brněnské developerské produkce. Vzhledem k dosažené míře harmonie účelu a krásy můžeme o domě Domino hovořit jako o Le Corbusierově vysněném stroji na bydlení.“

Kvalita provedení

Bydlení s veškerým komfortem

Dispoziční řešení bytového domu Domino zajišťuje ve všech bytech dostatek slunečního světla, z bytů ve vyšších patrech se navíc otevírá panoramatický výhled na centrum Brna. Do ulice jsou situovány obývací pokoje a terasy bytů, do klidného dvora pak ložnice s balkony. Součástí domu jsou i obchodní jednotky, kočárkárny a parkovací místa na vlastním uzavřeném pozemku.

8. 10. 2018

Bytový dům Domino uveden na stránkách časopisů

Bytový dům Domino, navržený Ateliérem RAW, se právem zařadil k dalším výjimečným stavbám regionu Brna. Dům zaujal nejen zvolenou černobílou barevností fasád, ale také dispozičním řešením domu, které je velmi racionální a hospodárné.
Jsme potěšeni, že tento projekt uvedli renomované časopisy ARCH, Stavba a ERA.

1. 3. 2016

Tomáš Rusín o bytovém domě Domino

Podívejte se na krátké video, v němž architekt Tomáš Rusín ze studia RAW představuje hlavní přednosti bytového domu Domino.

11. 3. 2015

Zakládáme si na spolupráci s nezávislými inspektory

Pro projekt Bytového domu DOMINO byla spolupráce s nezávislými inspektory společnosti Bytecheck výrazně rozšířena. Na rozdíl od předchozích projektů, kde prováděli pouze technický dozor při výstavbě, zabývají se u Bytového domu DOMINO i kontrolou projektu pro stavební povolení a prováděcí dokumentace. Dohlížejí samozřejmě na celou výstavbu, odstranění všech vad a nedodělků a předání bytů uživatelům k jejich spokojenosti.

Společnost Bytecheck je nezávislá společnost inspektorů nemovitostí, specializovaná na technické kontroly domů a bytů. Bytecheck prověřuje skutečný stav nemovitostí před koupí a prodejem a snižuje tak riziko reklamací nemovitostí.

Lokalita
Mohlo by vás zajímat

Horské apartmány Filipovice

Právě nabízíme

Rezidence Kopečná

Realizováno 2014