Domoplan

Elegant style Timeless architecture Reliable partner Elegant style Timeless architecture Reliable partner
for your new home

Places designed for your wellbeing

Our apartment buildings, residences and holiday resorts are located at carefully selected places. We sensitively complement their uniqueness by superior and timeless architecture.

Architecture with added value

We work with experienced architects and designers who, like us, promote distinctive solutions and top materials. We want our projects to be appreciated even by the future generations.

Domoplan nemovistosti

Environmental friendliness and sustainability

We use modern technology to ensure that our projects meet the strictest environmental standards. We strive to minimize their long term operating and maintenance costs.

Domoplan nemovistosti

Quality of cooperation and personal approach

We emphasize personal relationships with all our clients and partners. We consider fair and open treatment as necessary precondition of successful long-term cooperation.

Domoplan nemovistosti

Proven by successful projects

2010
DOMOPLAN is established
more about the project Domoplan nemovistosti
2011
Domoplan nemovistosti Villa Božetěchova more about the project Domoplan nemovistosti
2014
Domoplan nemovistosti Kopečná residence more about the project Domoplan nemovistosti
2015
Domoplan nemovistosti Kadetka apartment building more about the project Domoplan nemovistosti
2018
We are entering the reality segment of holiday resorts
After the successful projects in development of apartment buildings, we entered the segment of holiday resorts to expand our offer.
2019
Domoplan nemovistosti Filipovice apartments more about the project Domoplan nemovistosti
Now building
Domoplan nemovistosti Rezidence Hvězdová more about the project Domoplan nemovistosti
Now building

Hvězdová Residence

We now offer

29. 6. 2020

Podpořte Rezidenci Hvězdová v soutěži Realitní projekt roku 2020

DOMOPLAN nominoval aktuálně realizovaný projekt brněnské Rezidence Hvězdová do nejúspěšnější developerské soutěže Realitní projekt roku. K úspěchu v kategorii Cena veřejnosti můžete přispět i vy hlasováním na webu soutěže.

Rezidence Hvězdová jedinečně kombinuje všechny ingredience moderního městského bydlení. Dům s geometrickou fasádou a s unikátním lávovým designem omítek nabídne prosvětlené byty, v nichž se stírá hranice mezi apartmánem a okolím. Atraktivitu projektu podtrhuje volba kvalitních materiálů, pestrá nabídka různých typů bytů, inovativní koncept ‚turn key‘ řešení i skutečnost, že dům bude ze tří stran obklopený zelení. Aktuálně byla zahájena realizace stavby, dokončení je plánováno na konec roku 2021.

Podpořit projekt můžete až do 11. 11. 2020. Hlasujte »

Realitní projekt roku je přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, v roce 2020 probíhá již podesáté. Klade si za cíl zviditelnit kvalitní developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.

19. 6. 2020

Rozšiřujeme portfolio úspěšného konceptu aparthotelů do Orlických hor

Na jaře letošního roku DOMOPLAN úspěšně dokončil akvizici pozemků přímo u sjezdovky Skiresortu Bukovka. V moderním lyžařském areálu Orlických hor projektujeme výstavbu čtyřhvězdičkových horských apartmánů s prémiovým hotelovým servisem a wellness. Jako hlavního architekta projektu jsme vybrali mladé Studio Identity Design z Londýna a těšíme až projekt získá jasnější obrysy a my vám budeme vám moci ukázat víc.

O projektu Aparthotelu bukovka

6. 5. 2020

Spouštíme prodej apartmánů Hvězdová v srdci Brna

Rezidenční projekt Hvězdová se nachází v části Brna, která v posledních letech zažívá nebývale dynamický rozvoj. Díky docházkové vzdálenosti městského centra, bohaté kulturní historii oblasti a velkému zájmu investorů se tato lokalita rozvíjí v jednu z nejžádanější městských čtvrtí. „Je to nesmírně zajímavá lokalita s obrovskou budoucností,“ uvedl architekt rezidence Hvězdová Roman Gale v článku pro server idnes představujícím zdejší proměnu na výstavní rezidenční čtvrť.

Nenechte si ujít příležitost zajímavé investice, ať už do vlastního nebo nájemního bydlení. Moderně pojaté byty s různými variantami dispozic od 1+kk až po luxusní penthouse v 8. patře poskytnou maximální komfort bydlení. Díky originálnímu řešení fasády jsou byty navíc nadstandardně prosvětlené.

Využijte možnost odpočtu DPH, službu kompletní správy pronájmu nemovitosti nebo si přijďte prohlédnout váš budoucí domov.

Prvních 10 nových majitelů navíc získá jako bonus 20.000,- na kuchyňskou linku a bezplatnou konzultaci bytového designera z Centra bydlení a designu Kaštanová.

27. 4. 2020

Ředitel společnosti Avant, která spravuje i fond DOMOPLAN, představuje v rozhovoru výhody investic do fondů kvalifikovaných investorů

V dubnovém čísle magazínu Estate vyšel článek o investiční společnosti Avant, která je lídrem trhu investičních fondů kvalifikovaných investorů a správcem fondu DOMOPLAN. „Díky spolupráci s investiční společnosti Avant se podařilo zvýšit objem fondu DOMOPLAN na více než dvojnásobek, a realizovat tak více zajímavých projektů,“ uvádí zakladatel DOMOPLANu Tomáš Vavřík. V rozhovoru pro Estate přibližuje šéf Avantu Pavel Doležal hlavní výhody investování do fondů kvalifikovaných investorů.

Fondy spravované Avantem nejsou zaměřené na exit, ale na rozvoj. Díky svému mechanismu mají vysoký výnos při relativně nízké míře rizika. „U většiny našich fondů mají investoři prioritní podíl na zisku, sekundární podíl na ztrátě a v řadě případů i minimální výnos garantovaný až do výše fondového kapitálu zakladatelů fondu. To výrazně snižuje riziko. Tyto nerovné nebo lépe řečeno zvýhodněné podmínky pro investory jsou definovány ve stanovách investičních fondů přes více druhů investičních akcií,“ vysvětluje Pavel Doležal a dodává:

„Z principu máme ve fondu dvě rozdílné skupiny akcionářů, a to první skupinu, která se podílí aktivně na investicích a fond buď zakládá, nebo se výrazně podílí na jeho vzniku, vloží svá aktiva do fondu, zatímco druhá plně důvěřuje našim znalostem a zkušenostem se správou majetku. Aktivní akcionáři mají zájem o motivaci v případě úspěchu, na kterém se podílí svým vkladem finančním, ale i odborným, zatímco pasivní akcionáři hledají spíše jistotu a menší riziko. Proto vydáváme prioritní investiční akcie, které mají přednostní podíl na zisku fondu, například do 6 % p. a., nicméně jejich výnos je omezen třeba na úrovni 7 % p. a., zatímco výkonnostní investiční akcie mají až sekundární podíl na zisku do 6 % p. a., nicméně veškerý zisk nad 7 % p. a.“

9. 3. 2020

New acquisition: We started the Příční Residence project in the centre of Brno

We are happy to announce a new acquisition of Domoplan. Thanks to it, a unique new residential project will be built in Příční Street on the border of the historical center of Brno and the Zábrdovice district.

"The Příční Residence will offer comfortable urban living in apartments of various dispositions, underground parking and a uniquely designed roof garden space. We are currently doing the engineering," commented Tomáš Vavřík, the CEO of DOMOPLAN.

Příční Street is located in the lucrative locality of Brno-Zábrdovice, just a five minute walk from the Osvobození Park and the Janáček Theater and less than ten minutes walk from the Freedom Square (náměstí Svobody).

27. 2. 2020

DOMOPLAN partnerem setkání investičních profesionálů

Zástupci investičního fondu DOMOPLAN se 25. února účastnili VIP setkání s investičními profesionály Petrem Fejtkem, Ondřejem Zárubou a Martinem Kovářem, které iniciovala společnost Comsense analytics. Jako partneři akce jsme měli možnost představit portfolio našich investic i chystané projekty.

22. 10. 2019

Let us introduce the unique residential complex Pekárenský dvůr

We are currently working on transformation of the former 1920s bakeries in Brno into a unique residential complex. After months of negotiations, we managed to complete the acquisition valued hundreds of millions Czech crowns and gained a project located in the centre of Brno for the construction of more than 250 accommodation and commercial units.

The Pekárenský dvůr residence includes two new buildings situated towards the Bratislavská Street with commercial and residential premises, as well as several townhouses in a private garden situated in the middle of the built-up area. The project brings to Brno the increasingly popular type of living in a lively, community courtyard, an oasis of peace in the middle of a vibrant city.

Currently, we are finishing the engineering work that will determine the final look of the site. This project has made us one of the most active investors in the dynamically developing area of Brno-Zábrdovice.

8. 10. 2019

We are a proud partner of the biggest financial and real estate festival FINfest EFPA

DOMOPLAN Investment Fund is a proud partner of the FINfest EFPA conference, which will be held on November 20, 2019, in the Clarion Congress Hotel Prague. This prestigious event, desicated especially to financial professionals and real estate brokers, will offer hundreds of lectures, professional program and workshops in ten halls.

The founder and CEO of DOMOPLAN Investment Fund Tomáš Vavřík has his presentation at 9:30 a.m. in the Nadir Hall. We also invite you to the stand of the AVANT investment, the fund manager, where you can find out more about our projects and investment opportunities and meet representatives of the fund.

More information about the program can be found at the official website www.finfest.cz

27. 6. 2019

Meet our new project Hvězdová Residence

We got a zoning decision approval for the construction of a new apartment building in the dynamically developing part of Brno between the city centre and the popular Lužánky city park.

We are delighted to expand our portfolio with another project that will offer modern apartments with a variety of dispositions and first-class living comfort. What makes the project special are thoroughly designed craft details as well as a unique lava-like façade will be a diversification – the same that is used for example at showrooms of the car manufacturer Lamborghini cars.

The sale of the apartments will start soon already, so do not forget to register for getting the latest information first hand.