Domoplan

Elegant style Timeless architecture Reliable partner Elegant style Timeless architecture Reliable partner
for your new home

Places designed for your wellbeing

Our apartment buildings, residences and holiday resorts are located at carefully selected places. We sensitively complement their uniqueness by superior and timeless architecture.

Architecture with added value

We work with experienced architects and designers who, like us, promote distinctive solutions and top materials. We want our projects to be appreciated even by the future generations.

Domoplan nemovistosti

Environmental friendliness and sustainability

We use modern technology to ensure that our projects meet the strictest environmental standards. We strive to minimize their long term operating and maintenance costs.

Domoplan nemovistosti

Quality of cooperation and personal approach

We emphasize personal relationships with all our clients and partners. We consider fair and open treatment as necessary precondition of successful long-term cooperation.

Domoplan nemovistosti

Proven by successful projects

2010
DOMOPLAN is established
more about the project Domoplan nemovistosti
2011
Domoplan nemovistosti Villa Božetěchova more about the project Domoplan nemovistosti
2014
Domoplan nemovistosti Kopečná residence more about the project Domoplan nemovistosti
2015
Domoplan nemovistosti Kadetka apartment building more about the project Domoplan nemovistosti
2018
We are entering the reality segment of holiday resorts
After the successful projects in development of apartment buildings, we entered the segment of holiday resorts to expand our offer.
2019
Domoplan nemovistosti Filipovice apartments more about the project Domoplan nemovistosti
Now building
Domoplan nemovistosti Rezidence Hvězdová more about the project Domoplan nemovistosti
Now building

Hvězdová Residence

We now offer

Currently from DOMOPLAN

7. 10. 2020

Rezidence Hvezdova is our fastest sold project

Necelé dva měsíce od zahájení stavby a prodeje bytů v rezidenci Hvězdová jsou již prakticky všechny jednotky prodané. Hvězdová se tak stává nejrychleji prodaným projektem z našeho portfolia. V některých momentech šel prodej dokonce tak rychle, že naše advokátní kancelář sotva stíhala připravovat potřebné podklady. „Obrovský zájem o tento projekt jednoznačně potvrzuje, že náš přístup k developmentu s důrazem na kvalitu a originalitu je vysoce atraktivní. Jsem rád, že to, co děláme a jak to děláme, nese své ovoce,“ říká zakladatel Domoplanu Tomáš Vavřík.

Rezidence Hvězdová nabídne moderní bydlení s výhledem do parku ve velmi atraktivní lokalitě jen pár kroků od centra Brna. Předpokládaný termín dokončení projektu je na konci roku 2021.

7. 9. 2020

You can watch the course of construction of Rezidence Hvezdova online.

Spustili jsme online přenos z výstavby Rezidence Hvězdová v srdci Brna! „Touto novinkou vycházíme vstříc všem, kdo si u DOMOPLANu pořídili nemovitost. Nyní se mohou podívat, jak jejich nový domov postupně roste,“ říká zakladatel DOMOPLANu Tomáš Vavřík.

Proces výstavby můžete v reálném čase sledovat v sekci Průběh stavby kliknutím na ikonku kamery. Postupně se chystáme přenášet aktuální dění i z dalších připravovaných realizací společnosti DOMOPLAN.

4. 9. 2020

We selected architects for aparment designs of Bukovka.

Náš nový projekt aparthotelu v blízkosti stále populárnějšího skiresortu Buková hora v Orlických horách navrhne sdružení architektů z brněnské kanceláře DIMENSE Architects a ateliéru ID z Londýna. Právě ti ve vyzvané soutěži nejlépe zhmotnili naši představu o vzhledu a funkčnosti nového aparhotelu.

Apartmány Bukovka svým návštěvníkům nabídnou prémiové ubytování ve čtyřhvězdičkových apartmánech s hotelovým servisem a bohatou nabídkou wellness služeb.

Vybraným architektům gratulujeme a těšíme se, že společně s nimi vytvoříme unikátní místo, kam se jeho návštěvníci budou rádi vracet.

9. 8. 2020

Support Rezidence Hvězdova in the event of the Real estate project 2020

DOMOPLAN nominoval aktuálně realizovaný projekt brněnské Rezidence Hvězdová do nejúspěšnější developerské soutěže Realitní projekt roku. K úspěchu v kategorii Cena veřejnosti můžete přispět i vy hlasováním na webu soutěže.

Rezidence Hvězdová jedinečně kombinuje všechny ingredience moderního městského bydlení. Dům s geometrickou fasádou a s unikátním lávovým designem omítek nabídne prosvětlené byty, v nichž se stírá hranice mezi apartmánem a okolím. Atraktivitu projektu podtrhuje volba kvalitních materiálů, pestrá nabídka různých typů bytů, inovativní koncept ‚turn key‘ řešení i skutečnost, že dům bude ze tří stran obklopený zelení. Aktuálně byla zahájena realizace stavby, dokončení je plánováno na konec roku 2021.

Podpořit projekt můžete až do 11. 11. 2020. Hlasujte »

Realitní projekt roku je přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, v roce 2020 probíhá již podesáté. Klade si za cíl zviditelnit kvalitní developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.