Projekty  >  Připravujeme

Rezidence Na Mariánské cestě

Lokalita
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ výstavby
polyfunkční areál bytových domů
Stav projektu
územní rozhodnutí
Připravujeme

Rodinná rezidence inspirovaná severským životním stylem

Na dosah Prahy, v souladu s přírodou

Rezidenční komplex na kraji Brandýsa nad Labem přinese bydlení s akcentem nejen na kvalitu architektury, ale především na jedinečný charakter veřejného prostoru. Vznikne tak příjemné místo pro život inspirované skandinávským životním stylem, s vodní plochou v parkově upraveném vnitrobloku. To vše ve starobylém městě s dobrou dostupností služeb a Prahou jen 20 minut cesty od domovních dveří. Ostatně k historickému spojení Brandýsa s Prahou odkazuje i název rezidence. Ta se nachází téměř na konci věhlasné mariánské poutní cesty, která byla zbudována v 17. století mezi pražským Karlínem a Starou Boleslaví.

Ideální spojení pracovního a rodinného života

Svým pojetím je rezidence určena především těm, kdo v životě hledají rovnováhu mezi prací a rodinou. Rodiče malých dětí jistě ocení, že součástí projektu je i výstavba nové školky. Vedle ní projekt nabídne i řadu možností pro aktivní trávení volného času.

Architekti projektu: Studio Identity Design
Součást areálu: Množství zeleně, vodní plochy, společenská zóna a grill pointy, sportovní zóna (multifunkční hřiště, workout hřiště), komunitní zahrada, relaxační zóna a plácek na jógu, dětský park
Plánované zahájení: 4Q 2021
Zaujal vás připravovaný projekt?
Zanechte nám svůj kontakt a dostávejte aktuální informace z první ruky.
E-mail*
?