Horské apartmány Filipovice

Právě nabízíme

Lokalita:

Filipovice, Jeseníky

K prodeji:

3 (z 24)

Dispozice:

1+kk – 3+kk (34–74 m²)

Dokončení:

prosinec 2019

14. 3. 2019

Bytový dům Kopečná mezi finalisty prestižní architektonické soutěže

Bytový dům Kopečná se probojoval do užší nominace na prestižní Cenu za novou stavbu v historickém prostředí za rok 2018. Toto ocenění uděluje Klub za starou Prahu projektům, které citlivě dotvářejí historickou zástavbu českých měst.

Rezidence Kopečná od architektonického studia RAW zaujala svým čistým architektonickým řešením, odkazujícím na nejkvalitnější stavby brněnské moderní architektury z 20. a 30. let 20. století. Vhodně tak zapadá mezi historické činžovní domy v klidné ulici v těsné blízkosti hradu Špilberk.

"Jsme hrdí na to, že se bytový dům Kopečná dostal do užšího výběru nezávislé poroty. Potvrzuje to péči, s níž přistupujeme k plánování našich projektům, i kvalitu jejich realizace," komentuje úspěch zakladatel DOMOPLANu Tomáš Vavřík.

Kompletní přehled finalistů najdete zde

20. 11. 2018

Stavba Apartmánů Filipovice se stala Realitním projektem roku 2018

Apartmány Filipovice patří mezi ojedinělé stavby, a to nejen svou polohou, ale i architektonickým návrhem a kvalitou provedení. Tuto skutečnost ocenila nejen veřejnost, ale také odborná porota, která byla vybrána z řad architektů a realitních odborníků. Předání ocenění proběhlo na Realitním kongresu 2018 a projekt Apartmány Filipovice se tak stal ve všech třech kategoriích Realitním projektem roku 2018 v regionu Olomoucký kraj.

Těchto ocenění si velmi vážíme, motivují nás k tomu, abychom věnovali stejné úsilí nabídnout originální architekturu a kvalitu i u dalších staveb, které pro Vás připravujeme.

Za celý tým DOMOPLANu děkujeme.

8. 10. 2018

Bytový dům Domino uveden na stránkách časopisů

Bytový dům Domino, navržený Ateliérem RAW, se právem zařadil k dalším výjimečným stavbám regionu Brna. Dům zaujal nejen zvolenou černobílou barevností fasád, ale také dispozičním řešením domu, které je velmi racionální a hospodárné.
Jsme potěšeni, že tento projekt uvedli renomované časopisy ARCH, Stavba a ERA.

8. 3. 2017

Studio Colllab o Apartmánech Filipovice

Soudobé, až minimalisticky jednoduché pojetí staveb volně navazuje na tradiční tvarosloví původní architektury Jesenicka. Základní hmotu stavby na obdélníkovém půdorysu ukončuje klasická sedlová střecha. Obě budovy jsou kompletně obloženy v horských oblastech tradičním štípaným šindelem. 

V kontrastu k „měkkému“, postupem času tmavnoucímu modřínovému obkladu, ubíhají z hlavního objemu stavby prostory lodžií. Ty pak krystalicky září barevnou skleněnou mozaikou a spolu se čtvercovými okny stejné barvy definují každý z domů.

17. 2. 2017

DOMOPLAN otevřel své podnikání investorům skrze založení vlastního investičního fondu

Po více jak sedmiletém úspěšném podnikání v oblasti nejen rezidenční výstavby, se majitel společnosti DOMOPLAN rozhodl založit investiční fond a otevřít tak spolupráci všem investorům, kteří chtějí být součástí skupiny lidí sdílejících stejné hodnoty.

Investiční fond DOMOPLAN bude nabízet svým klientům služby klubového charakteru a zaměřovat se převážně na investice do výstavby nemovitostí nejvyšší kvality a vysoké architektonické hodnoty.

Více informací o fondu naleznete na www.domoplanfond.cz

Jeseníky
Brno