Horské apartmány Filipovice

Právě nabízíme

Lokalita:

Filipovice, Jeseníky

K prodeji:

0 (z 24)

Dispozice:

1+kk – 3+kk (34–74 m²)

Dokončení:

leden 2020

Rezidence Pekárenský dvůr

Připravujeme

Lokalita:

Bratislavská / Cejl, Brno

Typ výstavby:

Rezidenční areál

Stav projektu:

Územní rozhodnutí

Rezidence Hvězdová

Připravujeme

Lokalita:

Hvězdová 5, Brno

K prodeji:

47 plánovaných bytů

Typ výstavby:

Bytový dům

Stav projektu:

Územní rozhodnutí

22. 10. 2019

Představujeme unikátní rezidenční komplex Pekárenský dvůr

Pracujeme na proměně areálu někdejších prvorepublikových pekáren v Brně v jedinečný rezidenční komplex. Po měsících vyjednávání se nám podařilo dokončit akvizice v řádu stovek milion korun a získat projekt na výstavbu více jak 250 ubytovacích a komerčních jednotek, který se nachází přímo v centru Brna.

Rezidence Pekárenský dvůr zahrnuje dvě nové budovy směrem do Bratislavské ulice s komerčními a bytovými prostory a dále několik viladomů v soukromé zahradě uprostřed stávající zástavby. Projekt tak do Brna přináší ve světě stále oblíbenější typ bydlení v živém, komunitním vnitrobloku, který je oázou klidu uprostřed pulzujícího města.

V současné době intenzivně pracujeme na finálních projekčních pracích, které určí definitivní podobu místa. Svým rozsahem nás tento projekt posunul mezi nejaktivnější investory v dynamicky se rozvíjející oblasti brněnských Zábrdovic.

8. 10. 2019

Jsme hrdým partnerem nejvetšího finančního a realitního festivalu FINfest EFPA

DOMOPLAN investiční fond je hrdým partnerem konference FINfest EFPA, která se bude konat 20. listopadu 2019, v prostředí Clarion Congress Hotel Prague. Prestižní událost určená zejména pro finanční profesionály a realitní makléře, nabídne v deseti sálech vystoupení stovky přednášejících profesionálů, odborný program i workshopy.

Zakladatel a výkonný ředitel fondu Tomáš Vavřík vystoupí v 9:30 v sále Nadir. Zveme vás také ke stánku správce fondu, investiční společnosti AVANT, kde se dozvíte více informací o našich projektech a investičních příležitostech a můžete se seznámit se zástupci fondu.

Více informací o programu najdete na oficiálních www.finfest.cz

27. 6. 2019

Představujeme nový projekt Hvězdová

Získali jsme územní rozhodnutí na výstavbu nového bytového domu v dynamicky se rozvíjející části Brna mezi centrem města a populárním parkem Lužánky.

Jsme rádi, že můžeme naše portfolio rozšířit o další projekt, který nabídne moderní byty s různými variantami dispozic a prvotřídním komfortem bydlení. Zpestřením bude řada zajímavých řemeslných prvků a lávová fasáda – stejná, jako ve svém showroomu používají například i luxusní vozy Lamborghini.

Prodej bytů spustíme již brzy, tak se nezapomeňte zaregistrovat a budete dostávat aktuální informace z první ruky.

22. 5. 2019

Domoplan investiční fond je jednou z nejzajímavějších investičních příležitostí roku 2019

Již třetím rokem úspěšně rozvíjíme náš investiční fond a s ním i portfolio zajímavých projektů. Aktivity investiční fondu jsme 16. května prezentovali na AVANT Investiční konferenci 2019, kde měly možnost se představit nejzajímavější investiční příležitosti z portfolia AVANT. Děkujeme za příležitost k zajímavým setkáním.

20. 5. 2019

Spustili jsme nový prezentační a prodejní portál společnosti DOMOPLAN

S radostí oznamujeme, že jsme dne 15. května 2019 spustili nový prezentační a prodejní portál společnosti DOMOPLAN www.domoplan.cz. Naší snahou bylo vytvořit přehledný a uživatelsky příjemný web a budeme rádi, pokud nám k němu sdělíte váš názor.

Vaše konkrétní připomínky můžete zasílat na e-mailovou adresu info@domoplan.cz

Za případné podněty k vylepšení moc děkujeme.

14. 3. 2019

Bytový dům Kopečná mezi finalisty prestižní architektonické soutěže

Bytový dům Kopečná se probojoval do užší nominace na prestižní Cenu za novou stavbu v historickém prostředí za rok 2018. Toto ocenění uděluje Klub za starou Prahu projektům, které citlivě dotvářejí historickou zástavbu českých měst.

Rezidence Kopečná od architektonického studia RAW zaujala svým čistým architektonickým řešením, odkazujícím na nejkvalitnější stavby brněnské moderní architektury z 20. a 30. let 20. století. Vhodně tak zapadá mezi historické činžovní domy v klidné ulici v těsné blízkosti hradu Špilberk.

"Jsme hrdí na to, že se bytový dům Kopečná dostal do užšího výběru nezávislé poroty. Potvrzuje to péči, s níž přistupujeme k plánování našich projektům, i kvalitu jejich realizace," komentuje úspěch zakladatel DOMOPLANu Tomáš Vavřík.

Kompletní přehled finalistů najdete zde

20. 11. 2018

Stavba Apartmánů Filipovice se stala Realitním projektem roku 2018

Apartmány Filipovice patří mezi ojedinělé stavby, a to nejen svou polohou, ale i architektonickým návrhem a kvalitou provedení. Tuto skutečnost ocenila nejen veřejnost, ale také odborná porota, která byla vybrána z řad architektů a realitních odborníků. Předání ocenění proběhlo na Realitním kongresu 2018 a projekt Apartmány Filipovice se tak stal ve všech třech kategoriích Realitním projektem roku 2018 v regionu Olomoucký kraj.

Těchto ocenění si velmi vážíme, motivují nás k tomu, abychom věnovali stejné úsilí nabídnout originální architekturu a kvalitu i u dalších staveb, které pro Vás připravujeme.

Za celý tým DOMOPLANu děkujeme.

8. 10. 2018

Bytový dům Domino uveden na stránkách časopisů

Bytový dům Domino, navržený Ateliérem RAW, se právem zařadil k dalším výjimečným stavbám regionu Brna. Dům zaujal nejen zvolenou černobílou barevností fasád, ale také dispozičním řešením domu, které je velmi racionální a hospodárné.
Jsme potěšeni, že tento projekt uvedli renomované časopisy ARCH, Stavba a ERA.

Jeseníky
Brno