Rezidence Příční

Moderní bydlení podle nejnovějších trendů

Kousek do centra i na piknik do parku

Rezidenční projekt Příční se nachází v části Brna, která v posledních letech zažívá nebývale dynamický rozvoj. Díky docházkové vzdálenosti městského centra, bohaté kulturní historii oblasti a zájmu investorů se tato lokalita rozvíjí v atraktivní a stále více žádanou městskou čtvrť. Aktuálně zde vznikají nová kulturní centra, plánují se originální rezidenční komplexy, jejichž součástí bude pestrá škála služeb. Bydlení navíc zpříjemňuje blízkost vyhledávaného městského parku Lužánky. 

Originální architektonické řešení

Zkušení architekti ze studia RAW při zpracování projektu citlivě navazují na architektonické pojetí bytových domů první republiky. Výsledkem bude moderní budova s promyšleným dispozičním řešením, která nabídne byty velikosti 2+kk a luxusní střední byty 3+kk a 4+kk s terasou. Součástí projektu jsou i kryté garáže v přízemí.

Lokalita:
Příční, Brno
Typ výstavby:
Bytový dům
Stav projektu
Připravujeme projekt
Architekt:
Atelier RAW
Plánované dispozice:
2+kk, 3+kk (44-95 m²)
Součást projektu:
Podzemní garáže
Plánované zahájení
4Q 2020

9. 3. 2020

Nová akvizice: Projektujeme Rezidenci Příční v centru Brna

Domoplanu se podařilo získat novou akvizici. Díky ní vznikne v Příční ulici na hranici historického centra Brna a čtvrti Zábrdovice nový unikátní projekt bytového domu.

"Rezidence Příční nabídne komfortní městské bydlení v bytech o dispozicích 1kk až 4kk, podzemní parkování a unikátně řešený prostor střešních zahrad. Aktuálně zahajujeme projekční práce," komentuje akvizici jednatel společnosti DOMOPLAN Tomáš Vavřík.

Příční ulice se nachází v lukrativní lokalitě brněnských Zábrdovic, jen pět minut pěší chůze od sadů Osvobození a Janáčkova divadla a necelých deset minut chůze od náměstí Svobody.

Lokalita
Vytříbená architektura v centru města

Fáze přípravy

 • 4Q 2019
  Připravujeme projekt
 • 4Q 2020
  Plánované zahájení stavby

Fáze přípravy

 • 4Q 2019
  Připravujeme projekt
 • 4Q 2020
  Plánované zahájení stavby
Zaujal vás připravovaný projekt?
Zanechte nám svůj kontakt a dostávejte aktuální informace z první ruky
?

Vaše osobní údaje uvedené v tomto formuláři zpracovává DOMOPLAN, a.s., IČO 051 01 077, se sídlem Údolní 11, 602 00 Brno, v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU (GDPR). Údaje uvedené ve formuláři zpracováváme na základě Vašeho zájmu o služby v oblasti prodeje nemovitostí poskytované DOMOPLAN, a.s. a našeho zájmu odpovědět na Vaši poptávku. Vaše osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budeme za tímto účelem zpracovávat po dobu nejvýše 24 měsíců. Přejete-li si, abychom Vaše osobní údaje přestali zpracovávat před uplynutím výše uvedené doby, kontaktujte nás na: info@domoplan.cz

Mohlo by vás zajímat

Rezidence Hvězdová

Právě nabízíme

Rezidence Pekárenský dvůr

Připravujeme