Rezidence Pekárenský dvůr

Klidné bydlení v soukromé zahradě kousek od centra Brna

Rezidenční komplex s vnitroblokem plným zeleně

V areálu někdejších Dělnických pekáren plánujeme v brněnském kontextu ojedinělý projekt rezidenčního bydlení se soukromou zahradou. Uprostřed historické zástavby v bezprostřední blízkosti centra Brna vznikne moderní rezidenční komplex, který nabídne více než 250 jednotek s širokou škálou promyšlených dispozic od garsonek po luxusní apartmány s jedinečným výhledem na panorama města.

Dvojici nových budov směrem do ulice Bratislavská (kde plánujeme také atraktivní komerční prostory) doplní několik viladomů rozmístěných v soukromém areálu, který rezidentům zajistí klidný a bezpečný prostor pro relaxaci i posezení s přáteli či sousedy. Chceme tak do Brna přinést moderní koncept živých, komunitních vnitrobloků, zelené oázy vsazené do pulzujícího městského prostředí, který je vyhledávaným trendem bydlení ve všech hlavních městech Evropy.

Oživení výstavní prvorepublikové čtvrti

Lokalita brněnských Zábrdovic patřila za první republiky k nejlepším obytným čtvrtím. Díky projektu Pekárenský dvůr je DOMOPLAN v současnosti v této oblasti nejaktivnějším investorem a společně s dalšími developery jí navrací její někdejší věhlas.

Pekárenský dvůr přináší střízlivou, stylově čistou a žádanou moderní architekturu. Nabídne svým obyvatelům maximální možné soukromí a komfort bydlení, který je v centru města naprosto ojedinělý. Samozřejmou součástí projektu jsou vysokokapacitní podzemní garáže a další příslušenství.

Lokalita:
Bratislavská / Cejl, Brno
Typ výstavby:
rezidenční areál
Stav projektu:
v řízení o stavební povolení
Architekt:
DIMENSE
Součást projektu:
soukromý vnitroblok s parkovou úpravou, podzemní garáže, komerční prostory
Plánované zahájení:
3Q 2020
Lokalita
Na pozemcích areálu bývalé městské pekárny nedaleko centra Brna roste unikátní rezidenční komplex se zahradou.

Fáze přípravy

 • 3Q 2018
  Zahájení projekce
 • Říjen 2019
  Vydání územního rozhodnutí
 • 2Q 2020
  Předpokládané vydání stavebního povolení
 • 3Q 2020
  Předpokládané zahájení stavby

Fáze přípravy

 • 3Q 2018
  Zahájení projekce
 • Říjen 2019
  Vydání územního rozhodnutí
 • 2Q 2020
  Předpokládané vydání stavebního povolení
 • 3Q 2020
  Předpokládané zahájení stavby
Zaujal vás připravovaný projekt?
Zanechte nám svůj kontakt a dostávejte aktuální informace z první ruky
?

Vaše osobní údaje uvedené v tomto formuláři zpracovává DOMOPLAN, a.s., IČO 051 01 077, se sídlem Údolní 11, 602 00 Brno, v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU (GDPR). Údaje uvedené ve formuláři zpracováváme na základě Vašeho zájmu o služby v oblasti prodeje nemovitostí poskytované DOMOPLAN, a.s. a našeho zájmu odpovědět na Vaši poptávku. Vaše osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budeme za tímto účelem zpracovávat po dobu nejvýše 24 měsíců. Přejete-li si, abychom Vaše osobní údaje přestali zpracovávat před uplynutím výše uvedené doby, kontaktujte nás na: info@domoplan.cz

Mohlo by vás zajímat

Bytový dům Domino

Realizováno 2017

Rezidence Hvězdová

Právě nabízíme