Bytový dům Kadetka

Prosluněný domov ve vyhledávané lokalitě

2015

dokončení stavby

49

bytů

68

garáží

193 mil. Kč

finanční obrat projektu

Výhodná poloha

Přímo naproti parku Kadetka

Komplex 3 elegantních bytových domů nabízí komfortní bydlení ve vyhledávané lokalitě Brno- Královo Pole, uprostřed zeleně a v bezprostřední blízkosti parku Kadetka. Výrazným benefitem lokality je mimořádně dobrá dostupnost služeb a její dopravní obslužnost.

Kvalitní architektura

Prosluněné byty v klidném prostředí

Půdorysy bytů komplexu Kadetka jsou promyšleně navržené tak, aby umožňovaly maximální prostup denního světla. K přízemním bytům patří soukromé zahrádky, všechny ostatní byty mají prostorný balkon nebo terasu. Partery domů jsou přístupné z klidné pěší ulice ve veřejném vnitrobloku, suterén s garážemi a sklepy má z větší části zatravněnou střechu, která je určena pro všechny obyvatele domu. Parkoviště v podzemních garážích má dostatečnou kapacitu pro residenty i jejich návštěvy.

7. 6. 2016

Bydlení naproti parku

Další z našich developerských projektů se dostává do společnosti staveb, o kterých se s uznáním píše v odborných architektonických časopisech.

Bytový dům Kadetka, navržený Ateliérem RAW, zaujal především elegantním provedením: bílými kubusy umístěnými v zeleni naproti stejnojmenného královopolského parku Kadetka, podle kterého byl tento dům pojmenován.

Celý článek

12. 3. 2015

V ceně bytu nabízíme i certifikát kontroly kvality

Zájemci o bydlení v Bytovém domě Kadetka se mohou těšit na certifikát kontroly kvality od společnosti Bytecheck. Tuto službu nabízíme jako první developerská společnost na českém trhu zcela zdarma (v ceně bytu).

13. 11. 2013

Bytový dům Kadetka se stal Realitním projektem roku 2013!

Je pro nás velkou ctí, že právě náš projekt bytového domu Kadetka oslovil širokou veřejnost natolik, aby mu poslala největší počet hlasů v soutěži Realitní projekt roku 2013.

Na základě hlasování tak Bytový dům Kadetka vyhrál Cenu veřejnosti jako nejlepší developerský projekt Jihomoravského kraje.

Lokalita
Mohlo by vás zajímat

Horské apartmány Filipovice

Právě nabízíme

Bytový dům Domino

Realizováno 2017