Rezidence Hvězdová

Moderní bydlení v dynamicky rostoucí části Brna

Kousek za zábavou i na piknik do parku

Rezidenční projekt Hvězdová se nachází v části Brna, která v posledních letech zažívá nebývale dynamický rozvoj. Díky docházkové vzdálenosti městského centra, bohaté kulturní historii oblasti a zájmu investorů se tato lokalita rozvíjí v atraktivní a stále více žádanou městskou čtvrť. Aktuálně zde vzniká nové komunitní a kulturní centrum, plánují se originální rezidenční komplexy, jejichž součástí bude městská zahrada i pestrá škála služeb. Bydlení navíc zpříjemňuje blízkost městského parku Lužánky.

Bydlení podle nejnovějších trendů

Moderně pojaté byty s různými variantami dispozic poskytnou maximální komfort bydlení. Díky originálnímu řešení fasády jsou byty nadstandardně prosvětlené a zároveň energeticky úsporné. Bytový dům Hvězdová se stane přirozenou součástí nového městského parku a nabídne tak svým obyvatelům mnoho příležitostí k relaxaci i aktivnímu odpočinku přímo v centru města. Součástí komplexu jsou také podzemní garáže s dostatečnou kapacitou.

Lokalita:
Hvězdová 5, Brno
Typ výstavby:
Bytový dům
Stav projektu:
Územní rozhodnutí
Architekt:
Roman Gale
Plánované dispozice:
1+kk, 1+1, 2+kk, 3+kk, 4+kk (33-149 m²)
Součást projektu:
Podzemní garáže, komerční prostor, městský park
Plánované zahájení:
4Q 2019 
Lokalita
Originální urbanistické řešení v centru města

Fáze přípravy

 • 4Q 2018
  Začínáme pracovat na projektu
 • 2Q 2019
  Vydáno územní rozhodnutí
 • 3Q 2019
  Plánované vydání stavebního povolení
 • 4Q 2019
  Předpokládané zahájení prodeje bytů
 • 2020
  Předpokládané dokončení stavby
Zaujal vás připravovaný projekt?
Zanechte nám svůj kontakt a dostávejte aktuální informace z první ruky
?

Vaše osobní údaje uvedené v tomto formuláři zpracovává DOMOPLAN, a.s., IČO 051 01 077, se sídlem Údolní 11, 602 00 Brno, v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU (GDPR). Údaje uvedené ve formuláři zpracováváme na základě Vašeho zájmu o služby v oblasti prodeje nemovitostí poskytované DOMOPLAN, a.s. a našeho zájmu odpovědět na Vaši poptávku. Vaše osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budeme za tímto účelem zpracovávat po dobu nejvýše 24 měsíců. Přejete-li si, abychom Vaše osobní údaje přestali zpracovávat před uplynutím výše uvedené doby, kontaktujte nás na: info@domoplan.cz

Mohlo by vás zajímat

Rezidence Kopečná

Realizováno 2014

Rezidence Starý pivovar

Připravujeme