Rezidence s výhledem do parku, jen pár kroků od centra Brna

4Q 2021

plánované dokončení

54

jednotek k prodeji

30

parkovacích stání

261,5 mil. Kč

investiční objem

Místo, které jinde v Brně nenajdete

Polyfunkční dům obklopený městským parkem, odkud je to na brněnské náměstí Svobody procházkou deset minut. Rezidence Hvězdová jedinečně kombinuje všechny ingredience moderního městského bydlení. Celá čtvrť navíc aktuálně prochází výraznou proměnou – v přímém sousedství vzniká nové komunitní a kulturní centrum, plánují se originální rezidenční komplexy, jejichž součástí bude městská zahrada i pestrá škála služeb.

Rezidence Hvězdová

Víc světla už do interiéru dostat nejde

Užijte si volnost. Díky přísně geometrické fasádě a promyšlené dispozici má každá jednotka alespoň jednu plně prosklenou stěnu, díky čemuž mizí hranice mezi apartmánem a jeho okolím. Architekt Roman Gale zároveň na plášť domu navrhl speciální řešení omítky v zajímavém lávovém designu, která bude první podobnou realizací v Brně.

Tak vypadá moderní bydlení

Účelnost, stylová čistota a nevšední design. Řešení interiérů Hvězdové odpovídá nejmodernějším trendům současné architektury. K tomu se přidává náš důraz na kvalitu použitých materiálů i výsledného provedení. Dům zahrnuje širokou škálu apartmánů od těch menších, vhodných k pronájmu, po luxusní penthouse s 360° výhledem na Brno a soukromou střešní zahradou. Samozřejmostí jsou podzemní garáže a sklepy.

Prestižní penthouse se soukromou zahradou

Součástí projektu Hvězdová je unikátní penthouse v 8. patře. Jedinečnost tohoto luxusního apartmánu podtrhne velkoryse řešené terasa se zahradní úpravou od renomovaného studia zahradní a krajinářské architektury - Ateliéru Krejčiříkovi. „Rádi čelíme zajímavým výzvám a vytvoření soukromé zelené oázy vysoko nad městem je v Brně ojedinělý projekt.“ říká Kamila Krejčiříková.

Nechte vejít přírodu až do vašeho obýváku

Ve vstupní části terasy, přímo navazující na obytnou část apartmánu, je navrženo velké množství vyšší zeleně, která přirozeně stíní a ochlazuje interiér v horkých letních měsících. V kontrastu k tomu je zbytek prostoru terasy navržen jako otevřená rozkvetlá louka, vznášející se vysoko nad střechami centra města.

Zatoulejte se vlastním kousku soukromého ráje

Posezení s grilem, venkovní jídelna i odpočinková zóna. Terasa je členěna do několika částí, abyste si i na relativně malé ploše mohli najít vlastní prostor, kde budete nerušeně relaxovat. Umístění jídelny v centru zpevněné plochy, ale zároveň nabídne dlouhé průhledy na rozkvetlou louku z interiéru.

Slunce v hlavní roli

Hlavní roli na scéně terasy bude mít slunce v různých denních dobách a proměny rostlin v průběhu roku - zářivé barvy květů na jaře a v létě, snové barvení listů na podzim. Každý moment přinese do vaší zahrady nové zážitky.

Funkce a minimalismus

Jednoduché linie květníků a čtvercové šlapáky kontrastují s divokostí okolní přírody a odkazují k minimalistickému designu, který byl typický pro slavné brněnské vily předválečného období.

Váš prostor, vaše pravidla

Realizace střešní zahrady bude probíhat po konzultaci s budoucím majitelem apartmánu a návrh je tak samozřejmě možné přizpůsobit vašim individuálním potřebám. (vždy je však nutné zohlednit technické možnosti realizace)

Detail apartmánu

Slovo architekta

„Tvoříme venkovní pokoj, soukromou louku plnou barev a vůní. Místo pro hry dětí, prožitek doteku přírody uprostřed města. Místo pro setkávání rodiny, přátel. Zahrada nabídne i zklidnění a relaxaci.

V souladu s aktuálními trendy se vracíme zpátky k přirozenosti. Pečlivě vybíráme druhy připravené pro život v extrémních podmínkách vysoko nad zemí. Vaše dny bude doprovázet vůně bylinek, kvetoucí motýlí keře doplňující čistou krásu rozkvetlé louky.

Koncept návratu k přirozenost jsme si vyzkoušeli s mezinárodním úspěchem na střešní zahradě českého pavilonu mezinárodní výstavy EXPO Milano 2015, která byla časopisem Corriere della Sera vyhlášena jako nejkrásnější střešní zahrada výstavy.“

Kamila Krejčiříková,
zahradní architektka

Naše filosofie

Specializujeme se na obnovu historických objektů, kde s pokorou hledáme příběhy a myšlenky těch, co zde byli před námi. Vracíme život známým i zapomenutým zahradám.

Nebojíme se ani moderního, inovativního přístupu – vždy ale v souladu s daným prostorem a lidmi, kteří jej užívají.

Naše práce spojuje člověka s historií, budoucností a přírodou. Rozmanité projekty mají jedno společné: nadčasovost a komplexnost řešení, spolu s láskou k místu.

VYBRANÁ OCENENÍ

 • German Design Award 2019, Kuks Hospital Garden
 • Grand Prix Europa Nostra 2017, Projekt Kuks - Granátové jablko (spolu s AND)
 • Česká cena za architekturu 2017, Bytový dům Rezidence Martinů (spolu s RAW)
 • Česká cena za architekturu 2016, Villa Tugendhat - finalista (spolu s OMINA projekt, ARCHTEAM, RAW)
 • Nejkrásnější střešní zahrada EXPO Milano 2015, Střešní zahrada českého pavilonu EXPO MILANO
 • Grand Prix obce architektů 2013, Villa Tugendhat - cena v kategorii Rekonstrukce (spolu s OMINA projekt, ARCHTEAM, RAW)
 • Grand Prix obce architektů 2003, Obnova palmového skleníku - cena v kategorii Rekonstrukce

Výhodné interiérové balíčky vyladí váš nový domov do posledního detailu

Budoucím rezidentům Hvězdové nabízíme možnost přikoupení interiérových balíčků, které jsou navrženy na míru všem dispozicím apartmánů. Tyto balíčky jsou designově vyladěné do nejmenších detailů, zajistí vám minimálně 15% slevu na zakoupené zboží a ušetří mnoho času i starostí. Nabízíme je ve dvou provedeních - standard a luxus. Stačí odemknout a začít bydlet.

Přesně na míru vašemu prostoru i budgetu

‘‘Pro každý z apartmánů jsme na míru vytvořili výběr a uspořádání nábytku se záměrem co nejlepšího využití prostoru z hlediska funkčního i estetického. Věnovali jsme pozornost každému detailu a hlavními kritérii při výběru byla kvalita materiálů a nadčasový design. Klienti si pak svůj vysněný domov mohou doladit k dokonalosti v showroomu LINO v Brně.’’

Ivana Linderová

spoluzakladatelka Studio Identity Design, London

Luxusní provedení

Obsahuje luxusní kousky nábytku od špičkových světových designérů a značek. Každý prvek má v interiéru své přesné místo a spolu s ostatními tvoří dokonalý harmonický celek. Unikátní prvky ručně vyráběného dřevěného nábytku z dílny ARTISAN, kontrastují s minimalistickými mramorovými kubusy kolekce PLINTH podle návrhu NORM ARCHITECTS. Punc originality luxusního interiéru umocňují světla z ručně foukaného skla podle návrhu světoznámé české designérky Lucie Koldové.

Cenově dostupné provedení

Nadčasové designové kousky nábytku, které kromě výjímečného vzhledu vynikají i dokononalou funkčností. Dominantním prvkem interiéru jsou závěsné lampy inspirované starodávnými asijských lucernami vyrobené z rýžového papíru, které prostoru dodávají lehkost a hravost. Dřevěný nábytek od firmy FAME svým minimalistickým a jednoduchým designem navazuje na modernistickou estetiku a působí střízlivým a elegantním dojmem.

Sami si zvolte, kolik chcete ušetřit času a starostí

Je pouze na vás, zda se rozhodnete konzultovat pouze základní interiérové prvky a materiály (balíček CORE), zvolíte promyšlenou kombinaci interiérového vybavení (balíček DESIGNER) nebo si necháte apartmán vyladit do posledního detailu (balíček DETAIL).

Ke každému z balíčků získáte:

 • konzultaci interérového designera
 • možnosti klientských úprav ve studiu LINO
 • minimálně o 15% výhodnější cenu zakoupeného vybavení
 • dopravu i montáž v ceně balíčku

Balíček CORE

Pro každou z nabízených dispozic Hvězdové jsme navrhli všechny vestavěné prvky - od kuchyně po vestavěné skříně. Kromě ergonomických zásad klademe důraz také na funkčnost a klienti si mohou finální vzhled a povrchové úpravy materiálů přizpůsobit svým individuálním potřebám.

Obsahuje:

Hlavní interierové prvky navržené na míru: vestavěné skříně & kuchyně.

Možnost výběru ze 3 variant barev a materiálů + další změny dle dohody mezi klientem a dodavatelem.
(dodavatelem je firma LINO)

Balíček DESIGNER

Ke každému z apartmánů jsme pečlivě vybrali vybavení interiéru optimální jeho dispozičnímu řešení. Jednolivé kousky předních českých i zahrančních designérů spojuje nadčasový styl a prvotřídní funkčnost i provedení a z vašeho nového domova vytvoří dokonale harmonický celek.

Obsahuje:

Hlavní designové prvky interiéru: židle, jídelní stůl, pohovka, křesla, stolky, postele, světla.

Možnost malých klientských změn dle dohody mezi klientem a dodavatelem.
(dodavatelem je firma LINO)

Balíček DETAIL

Jste puntičkáři? My také. Proto jsme k hlavním prvkům z balíčku DESIGNER sestavili i doplňkové vybavení jako jsou koberce, závěsy a další interiérové dekorace. S finálním výběrem vám rádi mohou naši zkušení kolegové v showroomu LINO v Brně. Samozřejmostí je, že vybrané doplňky nainstalujeme, smontujeme i přišijeme.

Obsahuje:

Doplňkové prvky interiéru: závěsy, záclony, koberce, polštářky a doplňky.

Možnost výběru materiálů, barev i konkrétních kusů doplňků.
(dodavatelem je firma LINO)

29. 10. 2019

Hvězdová nabídne různorodé dispozice apartmánů od těch menších po luxusní penthouse

Při navrhování Hvězdové jsme mysleli na potřeby všech skupin obyvatel. Dům má proto promyšlenou dispozici s širokou škálou typů ubytovacích jednotek.

V nižších patrech najdete menší jednotky s úsporným a maximálně funkčním dispozičním řešením, které jsou vhodné k pronájmu nebo jako startovací byty pro mladé páry. Od čtvrtého patra dále se podlahová plocha apartmánů a s ní i komfort bydlení postupně zvyšují.

Skutečný luxus pak nabídnou apartmány v nejvyšších patrech. Dvě jednotky v šestém patře disponují rozsáhlou vlastní terasou. Osmé patro pak tvoří samostatný penthouse s jedinečným 360° výhledem na Brno.

29. 10. 2019

Do brněnských Zábrdovic se znovu vrací poctivá architektura a noblesa

Nadčasová bytová výstavba, kreativní centrum i nová městská zahrada. To jsou jen některé z již rozjetých projektů, které v nejbližší době promění brněnské Zábrdovice k nepoznání. Čtvrť, nacházející se jen kousek od historického centra města, tak získává zpátky svůj věhlas. Jsme rádi, že DOMOPLAN může být při tom – díky projektům rezidencí Hvězdová a Pekárenský dvůr patříme s plánovanou výstavbou více jak 400 bytů mezi nejaktivnější investory v oblasti.

Za jednu z nejzajímavějších částí Brna považuje jihozápadní část Zábrdovic i architekt rezidence Hvězdová Roman Gale. „Podle mě má obrovskou budoucnost,“ uvedl v článku pro server idnes představujícím rozjeté projekty, jež promění „brněnský Bronx“ zpět v jednu z nejpříjemnějších čtvrtí pro bydlení.

Vedle rezidencí DOMOPLANu formuje budoucnost Zábrdovic také rozsáhlá úprava vnitrobloku Francouzská, který bezprostředně sousedí s naší rezidencí Hvězdová. Podle projektu renomovaného studia Chybík + Krištof Associated Architects zde již zanedlouho vzniknou další byty, park, komunitní centrum a další služby.

29. 10. 2019

Roman Gale: Hvězdová je vstupní branou do parku

Bytový dům Hvězdová se nachází v samotném centru města, nedaleko radnice Brna sever a uzavírá nedokončený městský blok činžovních domů z předválečného období. Zároveň tvoří vstupní bránu do parku Hvězdička a dále do nově vznikajícího obytného souboru „vnitroblok Francouzská“. V kontextu Brna jde o lokalitu s neopakovatelným charakterem.

Bytový dům navržený na půdorysu písmene L přiléhá oběma svými vnějšími fasádami k zeleni městských parků. Jeho hmotu tvoří hranol s osmipodlažním nárožním akcentem, protkaný pravidelným rastrem oken a lodžií. Ustoupené šesté a sedmé podlaží tvoří střešní krajinu obytných teras s jedinečnými výhledy na panorama Brna.

Svou účelností a funkčností odkazuje Hvězdová na brněnskou meziválečnou stavební tradici, zároveň však nabízí rozmanitou škálu bytových jednotek a veškeré příslušenství a výbavu, jež jsou součástí moderního bytového standardu.

Sportovního ducha domu dodává fasáda, která je na dotek hrubá, jakoby vytesaná ze sopečného tufu. 

Lokalita
Brněnské Zábrdovice byly díky blízkosti centra vždy vyhledávanou adresou. V posledních letech prochází čtvrť celkovou rekonverzí, na čemž se výrazně podílí naše projekty Hvězdová a Pekárenský dvůr.

Byty a ceník

 • Přehled všech apartmánů a ceník

  1. NP
  2. NP
  3. NP
  4. NP
  5. NP
  6. NP
  7. NP
  8. NP
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail

  1A | Komerce | 67,20 m²

  1. NP
  Orientace V
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: Rezervováno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail

  2A | 2+kk | 83,14 m²

  2. NP
  Orientace Z
  Lodžie/Terasa: 24,96 m²
  Cena: 5150000

  2B | 2+kk | 64,25 m²

  2. NP
  Orientace V
  Lodžie/Terasa: 4,19 m²
  Cena: 5150000

  2C | 2+1 | 45,97 m²

  2. NP
  Orientace V
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: Rezervováno

  2D | 1+kk | 32,06 m²

  2. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: 2900000

  2E | 1+kk | 32,43 m²

  2. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: 3000000

  2F | 1+kk | 32,98 m²

  2. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: 2850000

  2G | 1+kk | 33,03 m²

  2. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: 2850000

  2H | 1+kk | 32,50 m²

  2. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: 3000000

  2J | 1+kk | 33,51 m²

  2. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: 3100000

  2K | 1+1 | 66,62 m²

  2. NP
  Orientace J-S
  Lodžie/Terasa: 19,06 m²
  Cena: Rezervováno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail

  3A | 2+kk | 62,49 m²

  3. NP
  Orientace Z
  Lodžie/Terasa: 3,77 m²
  Cena: 5150000

  3B | 2+kk | 64,25 m²

  3. NP
  Orientace V
  Lodžie/Terasa: 4,19 m²
  Cena: 5300000

  3C | 2+1 | 45,97 m²

  3. NP
  Orientace V
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: 4000000

  3D | 1+kk | 32,06 m²

  3. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: 2900000

  3E | 1+kk | 32,99 m²

  3. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: Rezervováno

  3F | 1+kk | 32,44 m²

  3. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: 3050000

  3G | 1+kk | 32,24 m²

  3. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: 3050000

  3H | 1+kk | 32,78 m²

  3. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: 2900000

  3J | 1+kk | 33,02 m²

  3. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: 3150000

  3K | 1+1 | 48,02 m²

  3. NP
  Orientace J-S
  Lodžie/Terasa: 6,18 m²
  Cena: Rezervováno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail
  4C 4. NP 2+1 V 46,15 m² - 46,15 m² Prodáno
  4K 4. NP 1+1 J-S 45,70 m² 3,19 m² 48,89 m² Prodáno

  4A | 2+kk | 63,13 m²

  4. NP
  Orientace Z
  Lodžie/Terasa: 3,77 m²
  Cena: Rezervováno

  4B | 2+kk | 65,92 m²

  4. NP
  Orientace V
  Lodžie/Terasa: 4,19 m²
  Cena: Rezervováno

  4D | 1+kk | 33,03 m²

  4. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: Rezervováno

  4E | 1+kk | 32,43 m²

  4. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: Rezervováno

  4F | 1+kk | 33,48 m²

  4. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: Rezervováno

  4G | 1+kk | 33,48 m²

  4. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: Rezervováno

  4H | 1+kk | 32,43 m²

  4. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: Rezervováno

  4J | 1+kk | 34,48 m²

  4. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: Rezervováno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail
  5E 5. NP 1+kk S 30,00 m² 2,99 m² 32,99 m² Prodáno
  5K 5. NP 1+1 J-S 45,70 m² 3,19 m² 48,89 m² Prodáno

  5A | 2+kk | 62,92 m²

  5. NP
  Orientace Z
  Lodžie/Terasa: 3,77 m²
  Cena: Rezervováno

  5B | 2+kk | 65,80 m²

  5. NP
  Orientace V
  Lodžie/Terasa: 4,19 m²
  Cena: Rezervováno

  5C | 2+1 | 46,15 m²

  5. NP
  Orientace V
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: Rezervováno

  5D | 1+kk | 32,06 m²

  5. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: Rezervováno

  5F | 1+kk | 32,97 m²

  5. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: Rezervováno

  5G | 1+kk | 32,97 m²

  5. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: -
  Cena: Rezervováno

  5H | 1+kk | 32,97 m²

  5. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: Rezervováno

  5J | 1+kk | 34,49 m²

  5. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: Rezervováno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail
  6G 6. NP 1+1 J-S 45,69 m² 3,19 m² 48,88 m² Prodáno

  6A | 2+kk | 62,92 m²

  6. NP
  Orientace Z
  Lodžie/Terasa: 3,77 m²
  Cena: Rezervováno

  6B | 2+kk | 65,80 m²

  6. NP
  Orientace V
  Lodžie/Terasa: 4,19 m²
  Cena: Rezervováno

  6C | 3+kk | 87,11 m²

  6. NP
  Orientace V
  Lodžie/Terasa: 11,05 m²
  Cena: Rezervováno

  6D | 2+kk | 68,64 m²

  6. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 4,03 m²
  Cena: Rezervováno

  6E | 2+kk | 68,64 m²

  6. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 4,03 m²
  Cena: Rezervováno

  6F | 1+kk | 34,48 m²

  6. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 2,99 m²
  Cena: Rezervováno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail

  7A | 4+kk | 122,08 m²

  7. NP
  Orientace V-Z
  Lodžie/Terasa: 30,26 m²
  Cena: 9400000

  7B | 3+kk | 87,11 m²

  7. NP
  Orientace V
  Lodžie/Terasa: 11,05 m²
  Cena: 7450000

  7C | 2+kk | 68,70 m²

  7. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 4,03 m²
  Cena: Rezervováno

  7D | 2+kk | 68,63 m²

  7. NP
  Orientace S
  Lodžie/Terasa: 4,03 m²
  Cena: Rezervováno

  7E | 3+kk | 90,33 m²

  7. NP
  Orientace J-S
  Lodžie/Terasa: 7,72 m²
  Cena: Rezervováno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail

  8A | 4+kk | 315,53 m²

  8. NP
  Orientace V-Z
  Lodžie/Terasa: 164,38 m²
  Cena: Rezervováno
1
Výběr patra
1. NP
z komerčních prostor volných
2. NP
z apartmánů volných
3. NP
z apartmánů volných
4. NP
z apartmánů volných
5. NP
z apartmánů volných
6. NP
z apartmánů volných
7. NP
z apartmánů volných
8. NP
z apartmánů volných
Výběr patra
2
Výběr apartmánu
1A
Komerce  |  67,20 m²  |  Rezervováno
2A
2+kk  |  58,18 m²  |  Volný
5150000
2B
2+kk  |  60,06 m²  |  Volný
5150000
2C
2+1  |  45,97 m²  |  Rezervováno
2D
1+kk  |  29,07 m²  |  Volný
2900000
2E
1+kk  |  32,43 m²  |  Volný
3000000
2F
1+kk  |  29,99 m²  |  Volný
2850000
2G
1+kk  |  30,04 m²  |  Volný
2850000
2H
1+kk  |  32,50 m²  |  Volný
3000000
2J
1+kk  |  30,52 m²  |  Volný
3100000
2K
1+1  |  47,56 m²  |  Rezervováno
3A
2+kk  |  58,72 m2  |  Volný
5150000
3B
2+kk  |  60,06 m²  |  Volný
5300000
3C
2+1  |  45,97 m²  |  Volný
4000000
3D
1+kk  |  29,07 m²  |  Volný
2900000
3E
1+kk  |  30,00 m²  |  Rezervováno
3F
1+kk  |  32,44 m²  |  Volný
3050000
3G
1+kk  |  32,24 m²  |  Volný
3050000
3H
1+kk  |  29,79 m²  |  Volný
2900000
3J
1+kk  |  33,02 m²  |  Volný
3150000
3K
1+1  |  41,84 m²  |  Rezervováno
4A
2+kk  |  59,36 m2  |  Rezervováno
4B
2+kk  |  61,73 m²  |  Rezervováno
4C
2+1  |  46,15 m²  |  Prodáno
4D
1+kk  |  30,04 m²  |  Rezervováno
4E
1+kk  |  32,43 m²  |  Rezervováno
4F
1+kk  |  30,49 m²  |  Rezervováno
4G
1+kk  |  30,49 m²  |  Rezervováno
4H
1+kk  |  32,43 m²  |  Rezervováno
4J
1+kk  |  31,49 m²  |  Rezervováno
4K
1+1  |  45,70 m²  |  Prodáno
5A
2+kk  |  59,15 m2  |  Rezervováno
5B
2+kk  |  61,61 m2  |  Rezervováno
5C
2+1  |  46,15 m²  |  Rezervováno
5D
1+kk  |  29,07 m²  |  Rezervováno
5E
1+kk  |  30,00 m²  |  Prodáno
5F
1+kk  |  32,97 m²  |  Rezervováno
5G
1+kk  |  32,97 m²  |  Rezervováno
5H
1+kk  |  29,98 m²  |  Rezervováno
5J
1+kk  |  31,50 m²  |  Rezervováno
5K
1+1  |  45,70 m²  |  Prodáno
6A
2+kk  |  59,15 m²  |  Rezervováno
6B
2+kk  |  61,61 m²  |  Rezervováno
6C
3+kk  |  76,06 m²  |  Rezervováno
6D
2+kk  |  64,61 m²  |  Rezervováno
6E
2+kk  |  64,61 m²  |  Rezervováno
6F
1+kk  |  31,49 m²  |  Rezervováno
6G
1+1  |  45,69 m²  |  Prodáno
7A
4+kk  |  91,82 m²  |  Volný
9400000
7B
3+kk  |  76,06 m²  |  Volný
7450000
7C
2+kk  |  64,67 m²  |  Rezervováno
7D
2+kk  |  64,60 m²  |  Rezervováno
7E
3+kk  |  82,61 m²  |  Rezervováno
8A
4+kk  |  151,15 m²  |  Rezervováno
1. NP
2. NP
3. NP
4. NP
5. NP
6. NP
7. NP
8. NP
Výběr apartmánu
3
Detail

Bytový standard & klientské změny

Moderní prosvětlené apartmány s promyšlenou dispozicí reagují na nejnovější trendy v oblasti bydlení. Rezidence Hvězdová v sobě kombinuje střídmý výraz architektury s maximálním zohledněním bytového komfortu. Pro naše projekty pečlivě vybíráme prvotřídní materiály, před dokončením stavby navíc rádi vyhovíme vašim individuálním požadavkům na úpravy. Podrobnosti o možnostech klientských změn najdete v podrobném technickém popisu.

Bytový standard

Moderní prosvětlené apartmány s promyšlenou dispozicí reagují na nejnovější trendy v oblasti bydlení. Rezidence Hvězdová v sobě kombinuje střídmý výraz architektury s maximálním zohledněním bytového komfortu. Pro naše projekty pečlivě vybíráme prvotřídní materiály, před dokončením stavby navíc rádi vyhovíme vašim individuálním požadavkům na úpravy.

1

Bytová jednotka

Podlahy v obytných místnostech
Laminátová podlaha, 8mm tloušťka
Mezibytové stěny
Mezibytové akustické příčky z keramických cihel
Vnitřní příčky
Akustické příčky z keramických cihel
Povrch stěn a stropů
Sádrové omítky bílé barvy