by

Rezidence s výhledem do parku, jen pár kroků od centra Brna

4Q 2021

plánované dokončení

53

jednotek k prodeji

30

parkovacích stání

261,5 mil. Kč

investiční objem

Místo, které jinde v Brně nenajdete

Polyfunkční dům obklopený městským parkem, odkud je to na brněnské náměstí Svobody procházkou deset minut. Rezidence Hvězdová jedinečně kombinuje všechny ingredience moderního městského bydlení. Celá čtvrť navíc aktuálně prochází výraznou proměnou – v přímém sousedství vzniká nové komunitní a kulturní centrum, plánují se originální rezidenční komplexy, jejichž součástí bude městská zahrada i pestrá škála služeb.

Rezidence Hvězdová

Víc světla už do interiéru dostat nejde

Užijte si volnost. Díky přísně geometrické fasádě a promyšlené dispozici má každá jednotka alespoň jednu plně prosklenou stěnu, díky čemuž mizí hranice mezi apartmánem a jeho okolím. Architekt Roman Gale zároveň na plášť domu navrhl speciální řešení omítky v zajímavém lávovém designu, která bude první podobnou realizací v Brně.

Tak vypadá moderní bydlení

Účelnost, stylová čistota a nevšední design. Řešení interiérů Hvězdové odpovídá nejmodernějším trendům současné architektury. K tomu se přidává náš důraz na kvalitu použitých materiálů i výsledného provedení. Dům zahrnuje širokou škálu apartmánů od těch menších, vhodných k pronájmu, po luxusní penthouse s 360° výhledem na Brno a soukromou střešní zahradou. Samozřejmostí jsou podzemní garáže a sklepy.

Prestižní penthouse se soukromou zahradou

Součástí projektu Hvězdová je unikátní penthouse v 8. patře. Jedinečnost tohoto luxusního apartmánu podtrhne velkoryse řešené terasa se zahradní úpravou od renomovaného studia zahradní a krajinářské architektury - Ateliéru Krejčiříkovi. „Rádi čelíme zajímavým výzvám a vytvoření soukromé zelené oázy vysoko nad městem je v Brně ojedinělý projekt.“ říká Kamila Krejčiříková.

Nechte vejít přírodu až do vašeho obýváku

Ve vstupní části terasy, přímo navazující na obytnou část apartmánu, je navrženo velké množství vyšší zeleně, která přirozeně stíní a ochlazuje interiér v horkých letních měsících. V kontrastu k tomu je zbytek prostoru terasy navržen jako otevřená rozkvetlá louka, vznášející se vysoko nad střechami centra města.

Zatoulejte se vlastním kousku soukromého ráje

Posezení s grilem, venkovní jídelna i odpočinková zóna. Terasa je členěna do několika částí, abyste si i na relativně malé ploše mohli najít vlastní prostor, kde budete nerušeně relaxovat. Umístění jídelny v centru zpevněné plochy, ale zároveň nabídne dlouhé průhledy na rozkvetlou louku z interiéru.

Slunce v hlavní roli

Hlavní roli na scéně terasy bude mít slunce v různých denních dobách a proměny rostlin v průběhu roku - zářivé barvy květů na jaře a v létě, snové barvení listů na podzim. Každý moment přinese do vaší zahrady nové zážitky.

Funkce a minimalismus

Jednoduché linie květníků a čtvercové šlapáky kontrastují s divokostí okolní přírody a odkazují k minimalistickému designu, který byl typický pro slavné brněnské vily předválečného období.

Váš prostor, vaše pravidla

Realizace střešní zahrady bude probíhat po konzultaci s budoucím majitelem apartmánu a návrh je tak samozřejmě možné přizpůsobit vašim individuálním potřebám. (vždy je však nutné zohlednit technické možnosti realizace)

Slovo architekta

„Tvoříme venkovní pokoj, soukromou louku plnou barev a vůní. Místo pro hry dětí, prožitek doteku přírody uprostřed města. Místo pro setkávání rodiny, přátel. Zahrada nabídne i zklidnění a relaxaci.

V souladu s aktuálními trendy se vracíme zpátky k přirozenosti. Pečlivě vybíráme druhy připravené pro život v extrémních podmínkách vysoko nad zemí. Vaše dny bude doprovázet vůně bylinek, kvetoucí motýlí keře doplňující čistou krásu rozkvetlé louky.

Koncept návratu k přirozenost jsme si vyzkoušeli s mezinárodním úspěchem na střešní zahradě českého pavilonu mezinárodní výstavy EXPO Milano 2015, která byla časopisem Corriere della Sera vyhlášena jako nejkrásnější střešní zahrada výstavy.“

Kamila Krejčiříková,
zahradní architektka

Naše filosofie

Specializujeme se na obnovu historických objektů, kde s pokorou hledáme příběhy a myšlenky těch, co zde byli před námi. Vracíme život známým i zapomenutým zahradám.

Nebojíme se ani moderního, inovativního přístupu – vždy ale v souladu s daným prostorem a lidmi, kteří jej užívají.

Naše práce spojuje člověka s historií, budoucností a přírodou. Rozmanité projekty mají jedno společné: nadčasovost a komplexnost řešení, spolu s láskou k místu.

VYBRANÁ OCENENÍ

 • German Design Award 2019, Kuks Hospital Garden
 • Grand Prix Europa Nostra 2017, Projekt Kuks - Granátové jablko (spolu s AND)
 • Česká cena za architekturu 2017, Bytový dům Rezidence Martinů (spolu s RAW)
 • Česká cena za architekturu 2016, Villa Tugendhat - finalista (spolu s OMINA projekt, ARCHTEAM, RAW)
 • Nejkrásnější střešní zahrada EXPO Milano 2015, Střešní zahrada českého pavilonu EXPO MILANO
 • Grand Prix obce architektů 2013, Villa Tugendhat - cena v kategorii Rekonstrukce (spolu s OMINA projekt, ARCHTEAM, RAW)
 • Grand Prix obce architektů 2003, Obnova palmového skleníku - cena v kategorii Rekonstrukce

Výhodné interiérové balíčky vyladí váš nový domov do posledního detailu

Budoucím rezidentům Hvězdové nabízíme možnost přikoupení interiérových balíčků, které jsou navrženy na míru všem dispozicím apartmánů. Tyto balíčky jsou designově vyladěné do nejmenších detailů, zajistí vám minimálně 15% slevu na zakoupené zboží a ušetří mnoho času i starostí. Nabízíme je ve dvou provedeních - standard a luxus. Stačí odemknout a začít bydlet.

Přesně na míru vašemu prostoru i budgetu

‘‘Pro každý z apartmánů jsme na míru vytvořili výběr a uspořádání nábytku se záměrem co nejlepšího využití prostoru z hlediska funkčního i estetického. Věnovali jsme pozornost každému detailu a hlavními kritérii při výběru byla kvalita materiálů a nadčasový design. Klienti si pak svůj vysněný domov mohou doladit k dokonalosti v showroomu LINO v Brně.’’

Ivana Linderová

spoluzakladatelka Studio Identity Design, London

Luxusní provedení

Obsahuje luxusní kousky nábytku od špičkových světových designérů a značek. Každý prvek má v interiéru své přesné místo a spolu s ostatními tvoří dokonalý harmonický celek. Unikátní prvky ručně vyráběného dřevěného nábytku z dílny ARTISAN, kontrastují s minimalistickými mramorovými kubusy kolekce PLINTH podle návrhu NORM ARCHITECTS. Punc originality luxusního interiéru umocňují světla z ručně foukaného skla podle návrhu světoznámé české designérky Lucie Koldové.

Cenově dostupné provedení

Nadčasové designové kousky nábytku, které kromě výjimečného vzhledu vynikají i dokononalou funkčností. Dominantním prvkem interiéru jsou závěsné lampy inspirované starodávnými asijských lucernami vyrobené z rýžového papíru, které prostoru dodávají lehkost a hravost. Dřevěný nábytek od firmy FAME svým minimalistickým a jednoduchým designem navazuje na modernistickou estetiku a působí střízlivým a elegantním dojmem.

Sami si zvolte, kolik chcete ušetřit času a starostí

Je pouze na vás, zda se rozhodnete konzultovat pouze základní interiérové prvky a materiály (balíček CORE), zvolíte promyšlenou kombinaci interiérového vybavení (balíček DESIGNER) nebo si necháte apartmán vyladit do posledního detailu (balíček DETAIL).

Ke každému z balíčků získáte:

 • konzultaci interérového designera
 • možnosti klientských úprav ve studiu LINO
 • minimálně o 15% výhodnější cenu zakoupeného vybavení
 • dopravu i montáž v ceně balíčku

Balíček CORE

Pro každou z nabízených dispozic Hvězdové jsme navrhli všechny vestavěné prvky - od kuchyně po vestavěné skříně. Kromě ergonomických zásad klademe důraz také na funkčnost a klienti si mohou finální vzhled a povrchové úpravy materiálů přizpůsobit svým individuálním potřebám.

Obsahuje:

Hlavní interierové prvky navržené na míru: vestavěné skříně & kuchyně.

Možnost výběru ze 3 variant barev a materiálů + další změny dle dohody mezi klientem a dodavatelem.
(dodavatelem je firma LINO)

Balíček DESIGNER

Ke každému z apartmánů jsme pečlivě vybrali vybavení interiéru optimální jeho dispozičnímu řešení. Jednotlivé kousky předních českých i zahraničních designérů spojuje nadčasový styl a prvotřídní funkčnost i provedení a z vašeho nového domova vytvoří dokonale harmonický celek.

Obsahuje:

Hlavní designové prvky interiéru: židle, jídelní stůl, pohovka, křesla, stolky, postele, světla.

Možnost malých klientských změn dle dohody mezi klientem a dodavatelem.
(dodavatelem je firma LINO)

Balíček DETAIL

Jste puntičkáři? My také. Proto jsme k hlavním prvkům z balíčku DESIGNER sestavili i doplňkové vybavení jako jsou koberce, závěsy a další interiérové dekorace. S finálním výběrem vám rádi mohou naši zkušení kolegové v showroomu LINO v Brně. Samozřejmostí je, že vybrané doplňky nainstalujeme, smontujeme i přišijeme.

Obsahuje:

Doplňkové prvky interiéru: závěsy, záclony, koberce, polštářky a doplňky.

Možnost výběru materiálů, barev i konkrétních kusů doplňků.
(dodavatelem je firma LINO)

29. 10. 2019

Hvězdová nabídne různorodé dispozice apartmánů od těch menších po luxusní penthouse

Při navrhování Hvězdové jsme mysleli na potřeby všech skupin obyvatel. Dům má proto promyšlenou dispozici s širokou škálou typů ubytovacích jednotek.

V nižších patrech najdete menší jednotky s úsporným a maximálně funkčním dispozičním řešením, které jsou vhodné k pronájmu nebo jako startovací byty pro mladé páry. Od čtvrtého patra dále se podlahová plocha apartmánů a s ní i komfort bydlení postupně zvyšují.

Skutečný luxus pak nabídnou apartmány v nejvyšších patrech. Dvě jednotky v šestém patře disponují rozsáhlou vlastní terasou. Osmé patro pak tvoří samostatný penthouse s jedinečným 360° výhledem na Brno.

29. 10. 2019

Do brněnských Zábrdovic se znovu vrací poctivá architektura a noblesa

Nadčasová bytová výstavba, kreativní centrum i nová městská zahrada. To jsou jen některé z již rozjetých projektů, které v nejbližší době promění brněnské Zábrdovice k nepoznání. Čtvrť, nacházející se jen kousek od historického centra města, tak získává zpátky svůj věhlas. Jsme rádi, že DOMOPLAN může být při tom – díky projektům rezidencí Hvězdová a Pekárenský dvůr patříme s plánovanou výstavbou více jak 400 bytů mezi nejaktivnější investory v oblasti.

Za jednu z nejzajímavějších částí Brna považuje jihozápadní část Zábrdovic i architekt rezidence Hvězdová Roman Gale. „Podle mě má obrovskou budoucnost,“ uvedl v článku pro server idnes představujícím rozjeté projekty, jež promění „brněnský Bronx“ zpět v jednu z nejpříjemnějších čtvrtí pro bydlení.

Vedle rezidencí DOMOPLANu formuje budoucnost Zábrdovic také rozsáhlá úprava vnitrobloku Francouzská, který bezprostředně sousedí s naší rezidencí Hvězdová. Podle projektu renomovaného studia Chybík + Krištof Associated Architects zde již zanedlouho vzniknou další byty, park, komunitní centrum a další služby.

29. 10. 2019

Roman Gale: Hvězdová je vstupní branou do parku

Bytový dům Hvězdová se nachází v samotném centru města, nedaleko radnice Brna sever a uzavírá nedokončený městský blok činžovních domů z předválečného období. Zároveň tvoří vstupní bránu do parku Hvězdička a dále do nově vznikajícího obytného souboru „vnitroblok Francouzská“. V kontextu Brna jde o lokalitu s neopakovatelným charakterem.

Bytový dům navržený na půdorysu písmene L přiléhá oběma svými vnějšími fasádami k zeleni městských parků. Jeho hmotu tvoří hranol s osmipodlažním nárožním akcentem, protkaný pravidelným rastrem oken a lodžií. Ustoupené šesté a sedmé podlaží tvoří střešní krajinu obytných teras s jedinečnými výhledy na panorama Brna.

Svou účelností a funkčností odkazuje Hvězdová na brněnskou meziválečnou stavební tradici, zároveň však nabízí rozmanitou škálu bytových jednotek a veškeré příslušenství a výbavu, jež jsou součástí moderního bytového standardu.

Sportovního ducha domu dodává fasáda, která je na dotek hrubá, jakoby vytesaná ze sopečného tufu. 

Lokalita
Brněnské Zábrdovice byly díky blízkosti centra vždy vyhledávanou adresou. V posledních letech prochází čtvrť celkovou rekonverzí, na čemž se výrazně podílí naše projekty Hvězdová a Pekárenský dvůr.

Byty a ceník

 • Přehled všech apartmánů a ceník

  1. NP
  2. NP
  3. NP
  4. NP
  5. NP
  6. NP
  7. NP
  8. NP
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail
  1A 1. NP Komerce V 67,20 m² - 67,20 m² Prodáno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail
  2A 2. NP 2+kk Z 58,18 m² 24,96 m² 83,14 m² Rezervováno
  2B 2. NP 2+kk V 60,06 m² 4,19 m² 64,25 m² Rezervováno
  2C 2. NP 2+1 V 45,97 m² - 45,97 m² Prodáno
  2D 2. NP 1+kk S 29,07 m² 2,99 m² 32,06 m² Prodáno
  2E 2. NP 1+kk S 32,43 m² - 32,43 m² Prodáno
  2F 2. NP 1+kk S 29,99 m² 2,99 m² 32,98 m² Prodáno
  2G 2. NP 1+kk S 30,04 m² 2,99 m² 33,03 m² Prodáno
  2H 2. NP 1+kk S 32,50 m² - 32,50 m² Prodáno
  2J 2. NP 1+kk S 30,52 m² 2,99 m² 33,51 m² Prodáno
  2K 2. NP 1+1 J-S 47,56 m² 19,06 m² 66,62 m² Rezervováno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail
  3A 3. NP 2+kk Z 58,72 m2 3,77 m² 62,49 m² Prodáno
  3B 3. NP 2+kk V 60,06 m² 4,19 m² 64,25 m² Rezervováno
  3C 3. NP 2+1 V 45,97 m² - 45,97 m² Prodáno
  3D 3. NP 1+kk S 29,07 m² 2,99 m² 32,06 m² Prodáno
  3E 3. NP 1+kk S 30,00 m² 2,99 m² 32,99 m² Rezervováno
  3F 3. NP 1+kk S 32,44 m² - 32,44 m² Prodáno
  3G 3. NP 1+kk S 32,24 m² - 32,24 m² Prodáno
  3H 3. NP 1+kk S 29,79 m² 2,99 m² 32,78 m² Prodáno
  3J 3. NP 1+kk S 33,02 m² - 33,02 m² Prodáno
  3K 3. NP 1+1 J-S 41,84 m² 6,18 m² 48,02 m² Prodáno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail
  4A 4. NP 2+kk Z 59,36 m2 3,77 m² 63,13 m² Prodáno
  4B 4. NP 2+kk V 61,73 m² 4,19 m² 65,92 m² Prodáno
  4C 4. NP 2+1 V 46,15 m² - 46,15 m² Prodáno
  4D 4. NP 1+kk S 30,04 m² 2,99 m² 33,03 m² Prodáno
  4E 4. NP 1+kk S 32,43 m² - 32,43 m² Prodáno
  4F 4. NP 1+kk S 30,49 m² 2,99 m² 33,48 m² Prodáno
  4G 4. NP 2+kk S 62,92 m² 2,99 m² 65,91 m² Prodáno
  4H 4. NP 1+kk S 31,49 m² 2,99 m² 34,48 m² Prodáno
  4J 4. NP 1+1 J-S 45,70 m² 3,19 m² 48,89 m² Prodáno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail
  5A 5. NP 2+kk Z 59,15 m2 3,77 m² 62,92 m² Prodáno
  5B 5. NP 2+kk V 61,61 m2 4,19 m² 65,80 m² Prodáno
  5C 5. NP 2+1 V 46,15 m² - 46,15 m² Prodáno
  5D 5. NP 1+kk S 29,07 m² 2,99 m² 32,06 m² Prodáno
  5E 5. NP 2+kk S 64,67 m² 4,03 m² 68,70 m² Prodáno
  5F 5. NP 2+kk S 64,67 m² 4,03 m² 68,70 m² Prodáno
  5G 5. NP 1+kk S 31,50 m² 2,99 m² 34,49 m² Prodáno
  5H 5. NP 1+1 J-S 45,70 m² 3,19 m² 48,89 m² Prodáno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail
  6A 6. NP 2+kk Z 59,15 m² 3,77 m² 62,92 m² Prodáno
  6B 6. NP 2+kk V 61,61 m² 4,19 m² 65,80 m² Prodáno
  6C 6. NP 3+kk V 76,06 m² 11,05 m² 87,11 m² Prodáno
  6D 6. NP 2+kk S 64,61 m² 4,03 m² 68,64 m² Prodáno
  6E 6. NP 2+kk S 64,61 m² 4,03 m² 68,64 m² Prodáno
  6F 6. NP 1+kk S 31,49 m² 2,99 m² 34,48 m² Prodáno
  6G 6. NP 1+1 J-S 45,69 m² 3,19 m² 48,88 m² Prodáno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail
  7A 7. NP 4+kk V-Z 91,82 m² 30,26 m² 122,08 m² Prodáno
  7B 7. NP 3+kk V 76,06 m² 11,05 m² 87,11 m² Prodáno
  7C 7. NP 2+kk S 64,67 m² 4,03 m² 68,70 m² Prodáno
  7D 7. NP 2+kk S 64,60 m² 4,03 m² 68,63 m² Prodáno
  7E 7. NP 3+kk J-S 82,61 m² 7,72 m² 90,33 m² Prodáno
  Číslo Podlaží Dispozice Orientace Plocha bytu Lodžie/Terasa Celková prodejní plocha Cena Přejít na detail
  8A 8. NP 1+kk 36,86 m² 3,65 m² 40,51 m² Prodáno
  8B 8. NP 4+kk V-Z 114,69 m² 39,98 m² 154,67 m² Prodáno
1
Výběr patra
1. NP
z komerčních prostor volných
2. NP
z apartmánů volných
3. NP
z apartmánů volných
4. NP
z apartmánů volných
5. NP
z apartmánů volných
6. NP
z apartmánů volných
7. NP
z apartmánů volných
8. NP
z apartmánů volných
Výběr patra
2
Výběr apartmánu
1A
Komerce  |  67,20 m²  |  Prodáno
2A
2+kk  |  58,18 m²  |  Rezervováno
2B
2+kk  |  60,06 m²  |  Rezervováno
2C
2+1  |  45,97 m²  |  Prodáno
2D
1+kk  |  29,07 m²  |  Prodáno
2E
1+kk  |  32,43 m²  |  Prodáno
2F
1+kk  |  29,99 m²  |  Prodáno
2G
1+kk  |  30,04 m²  |  Prodáno
2H
1+kk  |  32,50 m²  |  Prodáno
2J
1+kk  |  30,52 m²  |  Prodáno
2K
1+1  |  47,56 m²  |  Rezervováno
3A
2+kk  |  58,72 m2  |  Prodáno
3B
2+kk  |  60,06 m²  |  Rezervováno
3C
2+1  |  45,97 m²  |  Prodáno
3D
1+kk  |  29,07 m²  |  Prodáno
3E
1+kk  |  30,00 m²  |  Rezervováno
3F
1+kk  |  32,44 m²  |  Prodáno
3G
1+kk  |  32,24 m²  |  Prodáno
3H
1+kk  |  29,79 m²  |  Prodáno
3J
1+kk  |  33,02 m²  |  Prodáno
3K
1+1  |  41,84 m²  |  Prodáno
4A
2+kk  |  59,36 m2  |  Prodáno
4B
2+kk  |  61,73 m²  |  Prodáno
4C
2+1  |  46,15 m²  |  Prodáno
4D
1+kk  |  30,04 m²  |  Prodáno
4E
1+kk  |  32,43 m²  |  Prodáno
4F
1+kk  |  30,49 m²  |  Prodáno
4G
2+kk  |  62,92 m²  |  Prodáno
4H
1+kk  |  31,49 m²  |  Prodáno
4J
1+1  |  45,70 m²  |  Prodáno
5A
2+kk  |  59,15 m2  |  Prodáno
5B
2+kk  |  61,61 m2  |  Prodáno
5C
2+1  |  46,15 m²  |  Prodáno
5D
1+kk  |  29,07 m²  |  Prodáno
5E
2+kk  |  64,67 m²  |  Prodáno
5F
2+kk  |  64,67 m²  |  Prodáno
5G
1+kk  |  31,50 m²  |  Prodáno
5H
1+1  |  45,70 m²  |  Prodáno
6A
2+kk  |  59,15 m²  |  Prodáno
6B
2+kk  |  61,61 m²  |  Prodáno
6C
3+kk  |  76,06 m²  |  Prodáno
6D
2+kk  |  64,61 m²  |  Prodáno
6E
2+kk  |  64,61 m²  |  Prodáno
6F
1+kk  |  31,49 m²  |  Prodáno
6G
1+1  |  45,69 m²  |  Prodáno
7A
4+kk  |  91,82 m²  |  Prodáno
7B
3+kk  |  76,06 m²  |  Prodáno
7C
2+kk  |  64,67 m²  |  Prodáno
7D
2+kk  |  64,60 m²  |  Prodáno
7E
3+kk  |  82,61 m²  |  Prodáno
8A
1+kk  |  36,86 m²  |  Prodáno
8B
4+kk  |  114,69 m²  |  Prodáno
1. NP
2. NP
3. NP
4. NP
5. NP
6. NP
7. NP
8. NP
Výběr apartmánu
3
Detail

Bytový standard & klientské změny

Moderní prosvětlené apartmány s promyšlenou dispozicí reagují na nejnovější trendy v oblasti bydlení. Rezidence Hvězdová v sobě kombinuje střídmý výraz architektury s maximálním zohledněním bytového komfortu. Pro naše projekty pečlivě vybíráme prvotřídní materiály, před dokončením stavby navíc rádi vyhovíme vašim individuálním požadavkům na úpravy. Podrobnosti o možnostech klientských změn najdete v podrobném technickém popisu.

Bytový standard

Moderní prosvětlené apartmány s promyšlenou dispozicí reagují na nejnovější trendy v oblasti bydlení. Rezidence Hvězdová v sobě kombinuje střídmý výraz architektury s maximálním zohledněním bytového komfortu. Pro naše projekty pečlivě vybíráme prvotřídní materiály, před dokončením stavby navíc rádi vyhovíme vašim individuálním požadavkům na úpravy.

1

Bytová jednotka

Podlahy v obytných místnostech
Laminátová podlaha, 8mm tloušťka
Mezibytové stěny
Mezibytové akustické příčky z keramických cihel
Vnitřní příčky
Akustické příčky z keramických cihel
Povrch stěn a stropů
Sádrové omítky bílé barvy
Vstupní dveře bytové
Protipožární, plné, hladké s kukátkem, bezpečnostní, kovová protipožární zárubeň s nátěrem RAL ze schodiště
Vnitřní dveře bytové
Dveře bezfalcové, dýha, otvíravé hladké plné nebo prosklené, kování – nerez, obložková bezfalcová zárubeň, HPL laminát
Okna
Plastová, vícekomorový systém s izolačním trojsklem a několikastupňovým těsněním
Parapety oken
Vnější – klempířský výrobek lakovaný
Vytápění, topná tělesa, regulace, měření
Vytápění otopnými deskovými tělesy
Vzduchotechnika
Příprava na odsávač par v kuchyni pevným vývodem se zpětnou klapkou
Měření vody
Dálkové měření – bezdrátový přenos dat
Zabezpečovací systémy
Příprava pro EZS v bytech – samostatná zásuvka
Elektroinstalace
Silnoproudý rozvod
Bytová rozvodnice uvnitř bytů, z ní připojeny všechny elektrické spotřebiče
Elektrické zásuvky a ovládání osvětlení
Z bílého plastu, řazeny do rámečků, standard ABB Levit
Osvětlení
Volné vývody pro osazení osvětlovacích těles
Slaboproudý rozvod
Příprava pro strukturovanou kabeláž v bytech dle zvoleného standardu
Koupelny a WC
Obklady
Obklad – keramický obklad 300x600mm
Dlažba
Dlažba – keramická dlažba 600x600mm
Stropy a jejich povrchová úprava
Sádrokartonový podhled a výmalba
Osvětlení
Volné vývody dle ČSN
Umyvadla a umývátka
Umyvadlo Laufen pro S 
Vany
Akrylátová vana na obezdění
Baterie a příslušenství
Grohe bauloop stojánková baterie, sprchový set Grohe loop + grohe tempesta
Sprchové kouty
S nízkou sprchovou vaničkou, sprchové zástěny
WC závěsné
Modul pro závěsné WC + chromové tlačítko, mísa Rimless
Sedátko WC
Sedátko softclose slim
Odvětrání
Ventilátorem stropním s doběhem
Topná tělesa
Topný žebřík s možností napojení na el.
Lodžie
Podlaha teras a balkónů
Betonová dlažba na podložkách
Balkónové dveře
Plastová, vícekomorový systém s izolačním trojsklem a několikastupňovým těsněním
Osvětlení
Venkovní osvětlení – příprava
Zábradlí
Ocelové s madlem v nátěru RAL
Kuchyňský kout
Kuchyňský kout
Volné elektrické vývody pro elektrický sporák, lednici a digestoř. Rozvody odpadu vyvedeny a ukončeny na líci zdiva pro klientské napojení. Příprava otvoru pro napojení odtahu digestoře.
Sklepní kóje
Sklepní kóje
Betonová podlaha s nátěrem, stěny zděné s omítkou, bílá malba.
2

Společné prostory

Vstupní dveře do objektu
Hliníkové prosklené s přerušeným tepelným mostem, s bezpečnostním kováním a izolačním bezpečnostním dvojitým sklem
Výtah
Nerezová kabina, nerezové vstupní dveře, podlaha – stěrka se vsypem dle barvy objektu, zrcadla na stěnách
Podlahy společných chodeb a schodišť
Teracová dlažba
Povrchy stěn společných chodeb a schodišť
Sádrová omítka – barva bílá, obklad mozaikou v zádveří
Zábradlí schodiště
Ocelové prvky v bílé barvě, Dřevěné madlo
Interiérové dveře společných prostor
HPL barevné, ocelová zárubeň lakovaná, Označení dveří (sklep. kóje)
Osvětlení
Přisazená svítidla
Domácí telefon, zvonky
Elektronický vrátný s videotelefonem
Poštovní schránky
Schránky ve vstupní hale
Zabezpečovací systémy
Vstupní bezpečnostní dveře
Sklepní kóje
Zděné
Místnost pro komunální odpad
V objektu samostatná místnost
Místnost pro uložení kočárků
Sklepní kóje
Parkování
Podzemní garáže, standardní i rozšířená parkovací stání, pohledový ŽB bez úpravy, Piktogramy, číslování na podlaze/stěnách
Venkovní úpravy
Venkovní travnatá plocha
3

Stavební část

Počet podlaží
1 podzemní a 8 nadzemních podlaží
Základy
Železobetonová základová deska a hlubinné zakládání
Konstrukční systém
Kombinace monolitického a zděného systému
Svislé konstrukce
Keramické tvárnice
Vodorovné konstrukce
Monolitický železobetonový strop
Střecha
Plochá střecha s hydroizolací z folie
Fasáda
Zateplovací systém ETICS s minerální vatou a kombinací EPS, strukturální omítka
Schodiště
Železobetonové monolitické dvouramenné s podestami
Podlahy
Podlahy v obytných místnostech a komorách – laminátová, v koupelnách a WC – keramická dlažba, v místě balkonů a lodžií – betonová dlažba na terčích, podlahy společných chodeb a schodišť – teracová dlažba, ve sklepech – betonová podlaha s uzavíracím nátěrem
Izolace tepelné
Minerální vata, EPS, PUR izolace podlah lodžií
Zámečnické prvky
Ocelové, lakované v odstínu RAL
Klempířské prvky
Lakovaný plech, poplastovaný plech
Vodovod
Vodovodní přípojkou z veřejného řádu. Vnitřní vodovod je dále veden k jednotlivým odběrným místům pronájmu a instalačními šachtami do jednotlivých bytů
Kanalizace
Navržen systém jednotné kanalizace s napojením do veřejného řádu
Vytápění a příprava teplé užitkové vody
Zdrojem tepla pro vytápění a přípravu teplé vody je tlakově nezávislá horkovodní domovní předávací stanice
4

Klientské změny

Běžné standardní provedení
V rámci běžného provedení standardního vybavení jsme pro Vás vybrali kvalitní a designové obklady a dlažby, sanitární vybavení koupelen, podlahové krytiny a vnitřní dveře od našich osvědčených partnerů.
 
Příplatkové nadstandardní provedení
V rámci příplatkového provedení si klient může vybrat ze široké nabídky nadstandardních tuzemských i zahraničních obkladů, dlažeb, zařizovacích sanitárních předmětů, podlahových krytin a vnitřních bytových dveří od našich partnerů. Za vybrané příplatkové provedení bude klientovi účtován příplatek odpovídající rozdílu ceny materiálu, náklady kompletace včetně expedice a ceny paušálních nákladů na projednání klientské změny. V případě složitějšího provedení pokládky obkladů a podlahových krytin nebo změn v montáži sanitárních předmětů může být v některých případech účtován příplatek za zvýšenou pracnost montáže a další požadované práce.
 
Společnost DOMOPLAN nabízí také realizaci individuálních úprav na přání klienta. Může se jednat o drobné individuální změny, jako např. dílčí změny příček, změny v rozvodech elektřiny, umístění vypínačů, zásuvek, těles ústředního topení, spojení dvou bytových jednotek v jeden velký prostorný, případně i dvoupatrový byt. Tyto změny je však třeba nejprve technicky posoudit, poté projektovat a následně se provede kalkulace ceny. 
 
Každý druh klientské změny lze provést jen do určité fáze výstavby, proto jsou omezeny předem danými termíny. Z tohoto důvodu se klientům doporučuje sjednávat změny co nejdříve. U každého projektu se termíny pro nahlášení klientských změn liší a jsou definitivně určeny vždy v průběhu výstavby. Obecně však platí, že:
 
1. klientské změny v rozsahu změn elektroinstalace v monolitických železobetonových konstrukcích je nutné nahlásit nejpozději 45 dní před zahájením betonáže stropu nad prvním nadzemním podlažím; 2. klientské změny v rozsahu změn dispozic je nutné nahlásit nejpozději 45 dní před zahájením realizace zděných konstrukcí; 3. klientské změny v rozsahu změn povrchů je nutné nahlásit nejpozději 60 dní před zahájením obkladů.
 
Po předložení Vaší představy o podobě klientské změny a úhradě poplatku za projednání klientské změny bude vypracována cenová nabídka. Cena za provedení klientské změny je vždy stanovena individuálně v závislosti na doporučených maloobchodních cenách zboží od našich smluvních partnerů a cenách dalších souvisejících položek. Po obdržení cenové nabídky se budete moci rozhodnout, zda klientskou změnu budete chtít realizovat. Změna se sjednává odsouhlasením Cenové nabídky a stává se tak součástí Smlouvy o budoucí smlouvě o převodu vlastnictví jednotky.
 
Klientská změna se provádí na základě včasně provedené platby. 

Společnost DOMOPLAN si vyhrazuje právo jakoukoliv změnu odmítnout.

 

UPOZORNĚNÍ: Uvedené údaje a ilustrace mají pouze nezávazný informativní charakter a společnost DOMOPLAN si vyhrazuje právo na změny. Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Dokumenty ke stažení

Bytový standard & klientské změny

Průběh stavby

Průběh stavby

Koupě nemovitosti krok za krokem

 • 1

  Zaujal vás projekt? Kontaktujte prodejce

  Beáta Žižlavská
  Tel.: +420 607 207 207

  E-mail: info@domoplan.cz

  Nebo si sjednejte schůzku prostřednictvím

 • 2

  Rezervujte si vysněnou nemovitost

  Po složení rezervačního poplatku je rezervace závazná

  Jestliže se vám zalíbí některá z našich nemovitostí a rádi byste si vše dobře promysleli, můžete provést zcela nezávaznou rezervaci, která platí 3 pracovní dny. Závaznou se rezervace stane v okamžiku podpisu rezervační smlouvy a uhrazením rezervačního poplatku ve výši 50 000 Kč*.

  *Rezervační poplatek je součástí ceny nemovitosti a hradí se na projektový účet.

 • Potřebujete poradit s financováním?

  V případě, že koupi nefinancujete z vlastních zdrojů, ale prostřednictvím úvěru, rádi vám poradíme nejvhodnější cestu financování koupě nemovitosti.

  Finanční a realitní centrum DOMOPLAN

  Společnost DOMOPLAN má vlastní realitní a finanční centrum, které kromě standardních realitních služeb spojených s nákupem nemovitosti poskytuje také ucelenou a nezávislou nabídku všech dostupných hypotečních a úvěrových produktů na trhu. Naši poradci jsou zcela nezávislí na konkrétních finančních institucích. To nám umožňuje najít optimální alternativu financování podle vašich potřeb využít také již dříve sjednané produkty.

  V případě zájmu o finanční poradenství se vám bude plně věnovat osobní makléř. Vaše zájmy jsou při hledání vhodných řešení či finančních produktů vždy na prvním místě.

  S čím vám naši makléři pomohou?

  • s prodejem a nákupem nemovitosti
  • se zprostředkováním hypotéky, úvěru, pojištění či stavebního spoření
  • s návrhnem optimální struktury financování
  • s právním a pojišťovacím servisem

  Kde najdu kontakt na svého makléře?

  Veškeré kontakty na makléře, který pro vás zajistí nákup nemovitosti a kompletní finanční a právní servis, najdete u konkrétního projektu.

  Našimi finančními partnery jsou

  Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, mBank, Hypoteční banka, Landesbank Baden-Württemberg, Sberbank, Equa bank, Allianz, AXA, Generali Česká pojišťovna, Triglav, UNIQUA pojišťovna

  Zajímají vás také možnosti financování nemovitosti?
  Zkuste orientační výpočet měsíční splátky nebo rovnou kontaktujte našeho hypotečního specialistu.
 • 3

  Podepíšeme smlouvu o smlouvě budoucí

  Do 10 dní od podpisu je třeba uhradit 10 % ceny nemovitosti

  Ve lhůtě stanovené v rezervační smlouvě s vámi podepíšeme smlouvu o smlouvě budoucí, která přesně specifikuje kupovanou nemovitost, stanovuje platební podmínky i rozsah úprav, do jaké míry je možné kupovanou nemovitost upravit podle vašich přání.
  Do 10 dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí je třeba uhradit 10% ceny nemovitosti.

 • Přejete si zajistit právní služby?

  O veškeré právní a notářské služby spojené s vyhotovením smluv se samozřejmě postaráme.

 • Budete chtít nemovitost upravit?

  Podle toho, v jaké fázi se projekt nachází, máte možnost navrhnout úpravy dispozice nebo některých interiérových materiálů oproti standardnímu vybavení. Pomůžeme vám nastavit změny tak, aby vše vyhovovalo vašim potřebám.

  Pravidla řízení klientských změn

 • 4

  Zaplaceno! Nemovitost je oficiálně vaše

  Stačí už jen podepsat smlouvu o převodu nemovitosti

  Po uhrazení zbytku kupní ceny dle platebního kalendáře s vámi podepíšeme smlouvu o převodu nemovitosti do vašeho vlastnictví. Termín podpisu této smlouvy a vkladu vlastnického práva do katastru nemovitostí závisí na zvoleném typu financování a stavu výstavby nemovitosti.

 • Kdo vyřídí vklad do katastru?

  Současně se smlouvou o převodu nemovitosti připravíme všechny potřebné podklady k zápisu vlastnického práva, které následně zašleme na příslušný katastrální úřad.

 • 5

  Předáváme klíče

  Samozřejmě po důkladné kontrole, že je všechno v pořádku

  Po detailní závěrečné kontrolní prohlídce za účasti klienta a zástupce DOMOPLANu na místě stavby, následuje podpis předávacího protokolu, předání klíčů a složky dokumentace obsahující zejména záruční listy a uživatelské návody k instalovaným zařízením. Při převzetí klíčů zapíšeme stavy měřidel energií a vody. Na základě vašeho souhlasu zajistíme přehlášení médií. Nemusíte se tedy o nic starat.

 • A co když se něco pokazí?

  Nejpozději do 5 pracovních dnů po doručení reklamace do sídla společnosti vás bude kontaktovat odpovědný reklamační technik. Sjedná s vámi termín místního šetření a v případě uznání vady jako oprávněné, dochází k odstranění reklamované vady, a to v termínu dohodnutém, nebo do třiceti dnů od místního šetření.

Kontaktní formulář

?

Vaše osobní údaje uvedené v tomto formuláři zpracovává DOMOPLAN, a.s., IČO 051 01 077, se sídlem Údolní 11, 602 00 Brno, v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU (GDPR). Údaje uvedené ve formuláři zpracováváme na základě Vašeho zájmu o služby v oblasti prodeje nemovitostí poskytované DOMOPLAN, a.s. a našeho zájmu odpovědět na Vaši poptávku. Vaše osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budeme za tímto účelem zpracovávat po dobu nejvýše 24 měsíců. Přejete-li si, abychom Vaše osobní údaje přestali zpracovávat před uplynutím výše uvedené doby, kontaktujte nás na: info@domoplan.cz