DOMOPLAN

Vytříbený styl Nadčasová architektura Stabilní partner Vytříbený styl Nadčasová architektura Stabilní partner
pro váš nový domov

Místa, kde vám bude dobře

Pro naše bytové domy, rezidence a holiday resorty pečlivě vybíráme atraktivní lokality, jejichž jedinečnost citlivě dotváříme kvalitní a nadčasovou architekturou.

Architektura s přidanou hodnotou

Spolupracujeme se zkušenými architekty a designery, kteří stejně jako my prosazují osobitá řešení i prvotřídní materiály. Chceme, aby naše projekty docenily i budoucí generace.

Domoplan nemovistosti

Ekologická šetrnost a udržitelnost

S pomocí moderních technologií zajišťujeme, aby naše projekty dosahovaly maximálních ekologických standardů a byly z dlouhodobého hlediska co nejméně náročné na provoz a údržbu.

Domoplan nemovistosti

Kvalita spolupráce a osobní přístup

Se všemi našimi klienty a partnery udržujeme osobní vztahy. Férové a otevřené jednání považujeme za nezbytný základ pro úspěšnou dlouhodobou spolupráci.

Domoplan nemovistosti

Prověřeno úspěšnými projekty

2010
Vzniká DOMOPLAN
více o projektu Domoplan nemovistosti
2011
Domoplan nemovistosti Vila Božetěchova více o projektu Domoplan nemovistosti
2014
Domoplan nemovistosti Rezidence Kopečná více o projektu Domoplan nemovistosti
2015
Domoplan nemovistosti Bytový dům Kadetka více o projektu Domoplan nemovistosti
2018
Vstupujeme do sektoru holiday resortů
Po úspěšném developingu bytových domů jsme vstoupili jsme do segmentu holiday resortů a rozšířili tak naši nabídku novým směrem.
2019
Domoplan nemovistosti Apartmány Filipovice více o projektu Domoplan nemovistosti
Právě stavíme
Domoplan nemovistosti Rezidence Hvězdová více o projektu Domoplan nemovistosti
Právě stavíme

Rezidence Hvězdová

Právě nabízíme

9. 3. 2020

Nová akvizice: Projektujeme Rezidenci Příční v centru Brna

Domoplanu se podařilo získat novou akvizici. Díky ní vznikne v Příční ulici na hranici historického centra Brna a čtvrti Zábrdovice nový unikátní projekt bytového domu.

"Rezidence Příční nabídne komfortní městské bydlení v bytech o dispozicích 1kk až 4kk, podzemní parkování a unikátně řešený prostor střešních zahrad. Aktuálně zahajujeme projekční práce," komentuje akvizici jednatel společnosti DOMOPLAN Tomáš Vavřík.

Příční ulice se nachází v lukrativní lokalitě brněnských Zábrdovic, jen pět minut pěší chůze od sadů Osvobození a Janáčkova divadla a necelých deset minut chůze od náměstí Svobody.

27. 2. 2020

DOMOPLAN partnerem setkání investičních profesionálů

Zástupci investičního fondu DOMOPLAN se 25. února účastnili VIP setkání s investičními profesionály Petrem Fejtkem, Ondřejem Zárubou a Martinem Kovářem, které iniciovala společnost Comsense analytics. Jako partneři akce jsme měli možnost představit portfolio našich investic i chystané projekty.

22. 10. 2019

Představujeme unikátní rezidenční komplex Pekárenský dvůr

Pracujeme na proměně areálu někdejších prvorepublikových pekáren v Brně v jedinečný rezidenční komplex. Po měsících vyjednávání se nám podařilo dokončit akvizice v řádu stovek milion korun a získat projekt na výstavbu více jak 250 ubytovacích a komerčních jednotek, který se nachází přímo v centru Brna.

Rezidence Pekárenský dvůr zahrnuje dvě nové budovy směrem do Bratislavské ulice s komerčními a bytovými prostory a dále několik viladomů v soukromé zahradě uprostřed stávající zástavby. Projekt tak do Brna přináší ve světě stále oblíbenější typ bydlení v živém, komunitním vnitrobloku, který je oázou klidu uprostřed pulzujícího města.

V současné době intenzivně pracujeme na finálních projekčních pracích, které určí definitivní podobu místa. Svým rozsahem nás tento projekt posunul mezi nejaktivnější investory v dynamicky se rozvíjející oblasti brněnských Zábrdovic.

8. 10. 2019

Jsme hrdým partnerem nejvetšího finančního a realitního festivalu FINfest EFPA

DOMOPLAN investiční fond je hrdým partnerem konference FINfest EFPA, která se bude konat 20. listopadu 2019, v prostředí Clarion Congress Hotel Prague. Prestižní událost určená zejména pro finanční profesionály a realitní makléře, nabídne v deseti sálech vystoupení stovky přednášejících profesionálů, odborný program i workshopy.

Zakladatel a výkonný ředitel fondu Tomáš Vavřík vystoupí v 9:30 v sále Nadir. Zveme vás také ke stánku správce fondu, investiční společnosti AVANT, kde se dozvíte více informací o našich projektech a investičních příležitostech a můžete se seznámit se zástupci fondu.

Více informací o programu najdete na oficiálních www.finfest.cz

27. 6. 2019

Představujeme nový projekt Hvězdová

Získali jsme územní rozhodnutí na výstavbu nového bytového domu v dynamicky se rozvíjející části Brna mezi centrem města a populárním parkem Lužánky.

Jsme rádi, že můžeme naše portfolio rozšířit o další projekt, který nabídne moderní byty s různými variantami dispozic a prvotřídním komfortem bydlení. Zpestřením bude řada zajímavých řemeslných prvků a lávová fasáda – stejná, jako ve svém showroomu používají například i luxusní vozy Lamborghini.

Prodej bytů spustíme již brzy, tak se nezapomeňte zaregistrovat a budete dostávat aktuální informace z první ruky.

22. 5. 2019

Domoplan investiční fond je jednou z nejzajímavějších investičních příležitostí roku 2019

Již třetím rokem úspěšně rozvíjíme náš investiční fond a s ním i portfolio zajímavých projektů. Aktivity investiční fondu jsme 16. května prezentovali na AVANT Investiční konferenci 2019, kde měly možnost se představit nejzajímavější investiční příležitosti z portfolia AVANT. Děkujeme za příležitost k zajímavým setkáním.

20. 5. 2019

Spustili jsme nový prezentační a prodejní portál společnosti DOMOPLAN

S radostí oznamujeme, že jsme dne 15. května 2019 spustili nový prezentační a prodejní portál společnosti DOMOPLAN www.domoplan.cz. Naší snahou bylo vytvořit přehledný a uživatelsky příjemný web a budeme rádi, pokud nám k němu sdělíte váš názor.

Vaše konkrétní připomínky můžete zasílat na e-mailovou adresu info@domoplan.cz

Za případné podněty k vylepšení moc děkujeme.