O projektu Apartmány Filipovice

Luxusní, progresivně architektonicky navržené apartmánové domy se nacházejí v atraktivním, turisty celoročně vyhledávaném letovisku Filipovice, v centru chráněné krajinné oblasti Jeseníků. Koupě bytu v tomto domě je mimořádně zajímavou investicí jak z hlediska možnosti celoročního nejen sportovního a společenského vyžití, tak s ohledem na významné komerční zhodnocení investice, které dosahuje až 8 % p.a.

Více o návratnosti investice zde

Architektonické řešení bytových domů

Jedná se o dva samostatné apartmánové domy o dvanácti bytových jednotkách. Každý objekt nabízí jak byty 1+kk a 2+kk, tak byty 3+kk pro větší rodiny. Většina apartmánů disponuje terasou či balkonem, v přízemí jsou k dispozici vlastní zahrádky.

V zimě i v létě, na lyže i na kolo

Ke každému apartmánu náleží technická místnost upravená k uložení lyží, kol a dalších potřebných věcí. Přímo před objektem možnost využití parkovacího stání. 

Saunové centrum přímo v domě

V obou domech je pro uživatele apartmánů k dispozici sauna umístěná ve 3. nadzemním podlaží. 

Ski in, ski out ocení lyžaři

Lyžaři ocení, že mohou nastoupit na lyže přímo před apartmánovým domem, sjet na lyžích k lanovce a s posledním sjezdem dojet zase přímo zpět domů. Umístění stavby přímo u lanovky ve Skiareálu Filipovice přináší vysoký komfort pro sportovní aktivity, současně ale architektonické řešení komplexu nabízí dostatek soukromí pro odpočinek a relaxaci.

Relaxace ve wellness Stará Pošta

Ve wellness centru Hotelu Stará Pošta, který se nachází v blízkosti apartmánového resortu, je k dispozici široká nabídka nejrůznějších relaxačních programů. Hotel také nabízí vynikající tradiční kuchyni.

V srdci Skiparku Filipovice

V rezortu je dále bar, restaurace, půjčovna kol, lyží, dětského vybavení, zimních a letních hřišť, včetně zimní lyžařské školy a řady dalších služeb pro plný komfort.

Projekt v bodech

  • Datum realizace: červen 2018 až listopad 2019
  • Lokalita: Filipovice, Jeseníky (více o lokalitě)
  • Počet bytů: 24  ( 1+kk, 2+kk, 3+kk)
  • Finanční obrat: 84 000 000 Kč