Výnosy z apartmánu Filipovice

Investice do apartmánu Filipovice zaručuje tržní zhodnocení nemovitosti a také pravidelný vysoký příjem z pronájmu apartmánu.  Návratnost investice je do 12 let, výnos více jak 8% p.a. 

Proč investovat do apartmánů Filipovice?

S ohledem na atraktivitu lokality s vysokou turistickou návštěvností zaručujeme rychlý a bezpečný výnos. K naší jistotě přispívá i to, že se jedná o chráněnou krajinnou oblast v srdci Jeseníků, kde je další výstavba značně omezena, a také fakt, že apartmány jsou umístěny přímo v oblíbeném, dynamicky se rozvíjejícím skiareálu Filipovice.

Právě s dlouhodobě rostoucím zájmem turistů o tuto lokalitu narůstá také poptávka po možnosti nadstandardního ubytování. Myšlenka výstavby apartmánů vznikla jako odpověď na tento průzkumem podložený zájem a my tak můžeme zaručit vysoké zhodnocení Vaší investice. 

Jak investici zhodnotíte?

Hned dvakrát! Prvním zhodnocením je tržní zhodnocení nemovitosti, druhým je zisk z krátkodobých pronájmů apartmánu. V případě atraktivních lokalit, jakými právě Filipovice jsou, můžete počítat se zhodnocením více než 8% pořizovací ceny ročně. Apartmán můžete pronajímat sami, nebo Vám naše společnost poskytne kompletní servis se zajištěním pronájmu a provozu apartmánu.   

Vyberte si!

Máte tři možnosti, jakým způsobem se svou investicí naložit.  

  • První variantou je ponechat si apartmán výhradně k soukromému užití a profitovat z tržního zhodnocení nemovitosti v průběhu času. 
  • Druhou variantou je využití apartmánu pouze jako prostředku k dosažení výnosu, a tedy maximalizace výnosu z investice. 
  • Třetím způsobem je osobního užití apartmánu k osobní rekreaci v kombinaci s krátkodobým pronájmem pro návštěvníky Filipovic, tzv. time-sharing.  

V obou výše uvedených případech Vám poskytneme kompletní servis vedoucí k zisku z pronájmů. Nemusíte se o nic starat a Vaše investované peníze budou vydělávat obdobně, jako byste je vložili do banky.  

Jakým způsobem Vám zajistíme výnos?

K zajištění obsazenosti Vašeho apartmánu využijeme vysoce efektivní marketingové nástroje, především tematické webové portály, na kterých lidé hledají možnosti trávení dovolené a vhodné ubytování, spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními cestovními kancelářemi a vytváříme cílenou reklamu postavenou na kvalitních průzkumech zájmu a potřeb návštěvníků.  

Spolehněte se na náš servis!

Součástí péče o Vaši investici bude také kompletní servis související s provozem apartmánů. Samozřejmostí jsou služby recepce a veškerý hotelový managment, úklidové služby včetně výměny ložního prádla, údržba apartmánu a drobné opravy. Naším cílem je, aby Vaše investice Vám nepřinášela žádné starosti, ani časové ztráty.   

Využití apartmánu pro osobní potřebu?

Time-sharing není problém! Stačí si prostřednictvím webového portálu rezervovat termíny Vašeho pobytu a vše ostatní zařídíme my. Přijedete do perfektně připraveného bytu a můžete si bezstarostně užívat veškerého komfortu, který Vám nabízí. A až odjedete, Váš apartmán bude opět vydělávat. 

Žádné starosti – dokonalý přehled

Abyste měli svou investici dokonale pod kontrolou, budeme Vám výnosy z pronájmu vyplácet pravidelně každé tři měsíce. K výplatě výnosu budete dostávat detailní vyúčtování. Současně můžete kontrolovat obsazenost Vašeho apartmánu a my Vám garantujeme spravedlivé obsazení jednotlivých bytů. Jediné na co nesmíte zapomenout, je uvedení výnosu z pronájmu ve svém daňovém přiznání. A budete-li si přát z nějakého důvodu apartmán prodat, i to Vám zajistíme.

Zpět na informace o projektu